Kokteilis
Stilo

5 lietas, kas tev jāzina par mākslīgo skropstu pieaudzēšanu0

Foto: Pexels

Tici vai nē, tu neesi vienīgā, kas vēlas kuplākas un garākas skropstas. Sākot ar dziedātāju Bejonsi un visbeidzot ar “bīstamajām mājsaimniecēm” – viņas visas ir devušās pie meistarēm, lai realizētu savu sapni par skaistām skropstām.

Viens no veidiem, kā iegūt skaistas, kuplas un garas skropstas, ir to pieaudzēšana. Pieaudzētās skropstas ir lielisks risinājums, kas pilnībā pārveido seju, piešķirot apjomu ne vien skropstām, bet vizuāli lielākas padarot arī acis. Tomēr, ja dodies pie skropstu meistara pirmo reizi, iespējams tev ir radušies daži jautājumi, pirms kāds “svešinieks” uz tavām dabīgajām skropstām pieaudzē kaut ko mākslīgu.

Ieklausies slavenību skropstu pieaudzēšanas ekspertes Klemenīnas Ričardsones atbildes uz jautājumiem par skropstu pieaudzēšanu. Un uzzini, vai “šausmu” stāsti par iespēju palikt aklai ir taisnība un kāpēc nekad nevajadzētu pieaudzēt skropstas emocionāli smagos brīžos.

1. Kas ir mākslīgās skropstas un kā notiek to pieaudzēšana?

Mākslīgās skropstas ir izgatavotas no sintētiskās šķiedras un tās tiek piestiprinātas pie dabīgajām skropstām, izmantojot medicīniskās kvalitātes līmi. Skropstu pieaudzēšana tiek izmantotas dažādu izmēru šķiedras no 6-18 mm diapazonā. Pieaudzējot tās, vizuāli rodas iespaids, ka acis kļūst vizuāli lielākas. Ja pieaudzētas skropstas tiek pareizi koptas, tās var turēties līdz pat 6 nedēļām.

2. Vai līdz ar pieaudzētajām skropstām, izkritīs arī savas skropstas?

Pieaudzētās skropstas sāk izkrist brīdī, kad mainās dabīgo skropstu augšanas cikls. Tas parasti notiek reizi 6-8 nedēļās. Pieaudzēto skropstu profilakse ik pēc 3 nedēļām ir lielisks veids, kā saglabāt satriecošu izskatu ilgāku laiku.

Jāpiemin arī, ka skropstu pieaudzēšana neietekmē dabīgo skropstu veselību. Taču jāzina, ka acu berzēšana, lielas temperatūras maiņas (piemēram, pirts apmeklēšana) un stress var radīt tūlītēju mākslīgo skropstu izkrišanu.

3. Kā sagatavoties skropstu pieaudzēšanai?

Pirms doties pieaudzēt skropstas, jāizvairās no kosmētikas lietošanas, kuras sastāvā varētu būt jebkādas eļļas. Tas palīdzēs mākslīgajām skropstām labāk piestiprināties un pieaudzēšanas procesu padarīs vienmērīgāku.

Rēķinies, ka skropstu pieaudzēšana varētu ilgt līdz pat divām stundām.

4. Vai taisnība, ka pieaudzējot skropstas var palikt akls?

Galvenais pārliecinies, ka meistars ir kvalificēts speciālists, kas ļauj uzticēties viņa darbam. Skropstu pieaudzēšanas eksperte Ričardsone uzsver, ka viņa prakses laikā – 11,5 gados nav noticis neviens šāds gadījums.

Pirmās 48 stundas iesaka izvairīties no mitruma nokļūšanas acīs. Tas vairāk saistīts ar to, lai skropstas labāk pieķertos dabīgajām skropstām un nesāktu izkrist pārāk ātri. Tāpēc centies arī neraudāt pirmās 48 stundas! Ideālā variantā jācenšas gulēt uz zīda vai satīna gultas veļas, lai skropstas nerīvētos gar rupju audumu, tādējādi veicinot to lūšanu.

5. Vai nepieciešams uzklāt skropstu tušu uz pieaudzētajām skropstām?

Viens no lieliskākajiem ieguvumiem skropstu pieaudzēšanā ir tas, ka tev vairs nav vajadzības lietot skropstu tušu. Pieaudzētās skropstas izskatās tik izteiksmīgas un tumšas, ka tuša vairs nav nepieciešama. Ja tu tomēr ļoti vēlies lietot skropstu tušu, tad lieto to tikai apakšējām skropstām, lai acis izceltu vēl vairāk.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
8 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
5 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
7 stundas