Kokteilis
Dzīvo

5 lietas, kas liek tev izskatīties mazturīgai0

Foto: Unsplash

Nevienam nav noslēpums, ka sievietes būtība nav atkarīga no naudas apmēra, ko viņa tērē savām vajadzībām. Tomēr ir lietas, kas liek izskatīties mazturīgai pat tad, ja tu tāda neesi, bet nezin kāpēc apkārtējiem vēlies pierādīt, ka esi turīgāka nekā patiesībā! Noskaidrosim, kādas pazīmes un lietas par to liecina.

1. Zīmolu kopijas

“Nabadzīga” sieviete ļoti cenšas noslēpt savas finansiālās problēmas. Savu ienākumu dēļ viņa jūtās neērti un nezin kāpēc bieži uzskata, ka apkārtējie par katru cenu ir jāpārliecina par pretējo. Tā vietā, lai iztērētu nelielu budžetu par labas kvalitātes ādas somu, kas nokalpos ne vienu gadu vien, viņa visdrīzāk iegādāsies kāda modīga aksesuāra pakaļdarinājumu, lai “parādītu” apkārtējiem, ka viņa ir “veiksmīga un bagāta”.

2. “Izdzisis” acu skatiens

Šāda sieviete gandrīz nekad nav jautra, optimistiska un radoša. Viņa rājas uz visu un visiem, aizmirstot par to, ka pasaulē ir daudz lietu, kas neprasa finansiālus ieguldījumus. Viņu neinteresē mūzika un māksla, viņa ir ieciklējusies vienīgi uz to, lai nopelnītu vairāk (daudz vairāk) naudas. Teiciens “visu pasaules naudu tāpat nekad nenopelnīsi” šeit ir vietā, jo bieži vien šādas sievietes nemaz nav nabadzīgas, gluži vienkārši viņām gribas pelnīt vēl un vēl vairāk. Tomēr šīs nemitīgās rūpes un stress, diemžēl, “izvago” acu skatienu.

3. Krāšņi priekšmeti, kas iegādāti uz kredīta

Cenšoties izskatīties “ne sliktāk, kā citas” šāda sieviete neaizdomājoties iegādāsies dārgu mobilo telefonu kredītā tā vietā, lai nopirktu mobilo, kas ir “pa kabatai” vai arī vairākus gadus maksās bankā ikmēneša maksājumus par jaunu kažoku, kas patiesībā nemaz viņai nav vajadzīgs.

4. Mutes kaktiņi, kas nekad nesmaida

Vēl viena raksturīga iezīme, ko var pamanīt jekburā sievietē, kurai mūždien trūkst naudas – mutes kaktiņi. Sākumā viņai ir neapmierināta sejas izteiksme dažādās dzīves situācijās, piemēram, par vīra aizkavēšanos veikalā vai kolēģes algas pielikumu. Bet pēc kāda laika viņas mīmika tāda kļūst pastāvīgi – ar mutes kaktiņiem, kas vienmēr “lūkojas” uz leju un nekad nesmaida.

5. Pārāk daudz dārgmetāla

Šī ir kopīga iezīme gan vīriešiem, gan sievietēm. Cilvēkiem, kam ir grūtības ar naudu, nesaprotamu iemeslu dēļ šķiet, ka dodoties uz ballīti vai pat darbu, ir jāuzvelk maksimāli daudz dārgmetāla rotaslietas, kādas vien ir atrodamas mājās – jo vairāk, jo labāk.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv