Kokteilis
Stilo

5 lieliski triki: kā vizāžisti nomaskē pumpas uz sejas ādas0

Foto: pexels

Situāciju, kad no rīta tu pamosties ar neglītu, sarkanu pumpu, piemēram, uz degungala, ir piedzīvojusi katra sieviete. Tici vai nē, bet tā gadās ar visiem – arī ar slavenībām, kurām, piemēram, tajā dienā ir jādodas svinīgās vakariņās un jāpozē fotogrāfiem uz sarkanā paklāja. Protams, ka slavenības izmanto profesionāļu pakalpojumus.

Lūk, profesionāļu padomos, kā tikt galā ar neglītu pumpu uz sejas, lai tā kļūtu pēc iespējas mazāk redzama, arī dalāmies!

1. Mitrini problemātisko vietu

Foto: Shutterstock

Skan mazliet neparasti, taču iekaisusi āda, pirmkārt, ir traumēta, bet traumu gadījumos (arī mikro) vispirms nepieciešams ādai nodrošināt mitruma līmeni, lai tā nesāktu lobīties. Uzliekot problemātiskajai vietai tikai tonālo krēmu tādā veidā tu tikai palielināsi problēmu konkrētajā vietā. Tāpēc pirms pumpas nomaskēšanas uz konkrētās vietas uzklāj mitrinošu līdzekli (ne taukainu!).

2. Piemeklē pareizā toņa korektoru

Ja pūtīte uz apsārtusi, tevi izglābs zaļas krāsas korektors: šis pigments lieliski samazina apsārtuma efektu. Bet, ja tava pumpa drīzāk izskatās kā tumšas krāsas pleķis, izmanto rozā vai persiku toņa korektoru.

3. Izmanto konsīleri un otiņu

Foto: Pexels

Visbiežāk konsīleri uz ādas uzklāj ar pirkstu gadiem, taču tas ir piemērots variants, ja āda ir normālā stāvoklī. Ja uz ādas ir iekaisums, vissliktākais, ko tu vari izdarīt – aiztikt šo vietu ar pirkstiem, visticamāk, ka pēc tam pumpa kļūs vēl sliktāka un pamanāmāka. Tāpēc šim mērķim izmanto otiņu, ar kuru uz traumētās ādas vietas uzklāj nelielu daudzumu konsīlera un izlīdzini. Otiņai jābūt tīrai! Ja tu to pirms tam izmantoji, tātad, izmazgā un tikai pēc tam izmanto.

4. Izlīdzini ādas toni

Pēc pirmajiem trīs soļiem tev ir jāizlīdzina kopējais ādas tonis. Izmanto tonālo krēmu – pēc iespējas izvairoties pieskarties traumētajam laukumam.

5. Novērs uzmanību!

Foto: Pexels

Visbeidzot pabeidz make-up tādā veidā, lai acu skatieni tiktu piesaistīti citam rajonam – piemēram, acīm vai lūpām. Uzkrāso izteiksmīgu lūpu krāsu vai izmanto spilgtākas acu ēnas!

LA.lv