Attiecībās ar vecāku vīrieti ir gan plusi, gan mīnusi. Daudzas sievietes, kuras izlēmušas saistīt savu dzīvi ar vīrieti, kas par viņām ir vecāks, uzdod sev jautājumu: vai šī vecuma starpība neizjauks mūsu attiecības un vai es varēšu justies ar viņu laimīga arī daudzus gadus vēlāk?

Uz šo jautājumu nav vienkārši atbildēt, jo katrs cilvēks ir individuāls un tieši tikpat atšķirīgas var būt arī divu cilvēku attiecības. Taču mēģināsim tikt skaidrībā – kādas ir galvenās priekšrocības attiecībās ar vecāku vīrieti!

1. Viņam ir lielāka dzīves pieredze

Viņš šajā pasaulē ir nodzīvojis ilgāk par jums, tāpēc ir iemācījis paņemt no dzīves noderīgo un atrast prieku ikdienišķās lietās, bet tas ir tik ļoti svarīgi harmoniskās attiecībās. Viņš spēj novērtēt situāciju mierīgi un rast vispiemērotāko risinājumu, viņš to dara daudz veiksmīgāk par karstasinīgiem, jauniem vīriešiem.

2. Seksā viņš izdarīs visu, lai sagādātu jums baudu

Viņam ir milzīga vēlme apmierināt savu partneri tik labi, cik vien viņš to spēj, dažkārt viņš par to domā pat vairāk kā pats par sevi. Un tas ir pašsaprotami, hormonālās vētras viņam ir aiz muguras un viņš spēj vairāk domāt par baudpilnu procesu. Kad viņš tev saka “Es tevi mīlu”, tas patiešām nozīmē mīlestību, nevis tukšu skaņu. Vīrietis gados ar šādiem apgalvojumiem vairs “nemētājas apkārt” un viņš pavisam droši zina atšķirību starp mīlestību, simpātijās, kaisli un nenozīmīgiem vienas nakts sakariem.

3. Jūs esat viņa jaunās dzīves centrs

Jūs viņam dāvājat jaunību. Jūs esat viņa stimuls un motivācija darīt lietas vēl labāk, sasniegt mērķus vēl veiksmīgāk! Jebkurā gadījumā viņš uz jums raugās pavisam citādi – ar iedvesmu, ar “otro elpu”, iespējams, viņš jūs uzlūko kā “laimīgo” loteriju. Jebkurā gadījumā – jūs esat viņas jaunās dzīves centrs.

4. Jūs varēsiet justies droši

Lai arī merkantils, tomēr ne mazsvarīgs aspekts – nobrieduši vīrieši parasti dzīvē ir sasnieguši mērķus arī karjerā. Viņi ir finansiāli neatkarīgi un nodrošināti. Viņi prot pelnīt naudu, nesēžot no rīta līdz vēlam vakaram darbā. Un arī karjeras kāpnes viņiem vairs nav aktuālas. Bet tas nozīmē, ka viņam ir vairāk brīva laika, ko pavadīt kopā ar jums un vairāk naudas, ko dērēt jūsu abu interesēm un kopdzīvei.

5. Kopā ar viņu jūs jūtaties gudrāka

Kopā ar viņu jūs kļūstat dzīvesgudrāka, nopietnāka, spējat labāk novērtēt situāciju un racionālāk spriest. Turklāt jūs joprojām esat jauna un skaista. Jūs varat aizņemties viņa pieredzi, iemācīties vērtīgas lietas, būvēt karjeru un ieklausīties viņa dotajos padomos. Īsāk sakot, jums ir dota fantastiska iespēja sniegties līdzi viņa mērķiem un pilnveidoties kā personībai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem