Kokteilis
Dzīvo

5 koki un augi, ko jāstāda pie mājas: tiem piemīt maģiskas un dziedinošas spējas0

Foto: Pexels

Kad aiz loga ir dziļa ziema, ir īstais laiks padomāt par to, kādus dārza darbus darīsim līdz ar pirmajiem pavasara saules stariem. Piemēram, kādus kokus un krūmājus stādīsim pie mājas!

Katrs no mums cenšas savā dārzā iestādīt dažādus augus. Koki un krūmi ne tikai nodrošina ēnu, bet daudziem no tiem ir ārkārtīgi skaisti ziedi un garšīgi augļi. Taču saskaņā ar ticējumiem ir tikai daži koki, kam piemīt veselības, laimes un veiksmes spējas.

Lūk, 5 koki, kurus kopš senseniem laikiem mājas tuvumā stādīja mūsu senči, lai nodrošinātu veiksmi, laimi un labklājību.

Mežroze

Foto: Pexels

Mežroze nav slavena tikai ar saviem pasakaini skaistajiem ziediem un vērtīgajiem augļiem. Šos augus sensenos laikos izmantoja burvji un magi, jo mežrozīšu augļiem piemītot kaisles, mīlestības un ģimenes saišu spēks.

Akācijas koks

Foto: Pixabay

Sensenos laikos ticēja, ka šim kokam piemīt spēja izārstēt vīriešus un sievietes no neauglības. Bez tam šis koks uzlabo garastāvokli un ļauj atbrīvoties no stresa.

Bumbieris

Foto: Pixabay

Ir maz to cilvēku, kam negaršo bumbieri. Taču arī pats koks, kā izrādās, ir ļoti vērtīgs! Bumbieris ir ilgmūžības, mīlestības un mātes simbols. Ja to iestāda tuvu mājai, šī koka pozitīvā enerģija vienmēr ir kopā ar šīs mājas saimniekiem.

Pīlādzis

Foto: pixabay

Labvēlīga ietekme ir pīlādzim. Tas spēj aizsargāt mājokli no negatīvās enerģijas, tumšajiem spēkiem un burvestībām. Pīlādzis palīdz kontrolēt emocijas un rādīt cilvēkiem pareizo ceļu. Pīlādzi savulaik uzskatīja arī par mūžīgās jaunības koku. Ieteicams to stādīt tuvu mājas logiem.

Ābele

Foto: Pixabay

Kopš senseniem laikiem pie jaunu sieviešu logiem stādīja ābeles. Uzskatīja, ka tās dāvā mūžīgo skaistumu, pievilcību un ģimenes dzīves laimi. Daudzi ticēja, ka tieši ābeles ir mūžīgās jaunības un ilgmūžības simbols, un nocirst dārzā vecu ābeli skaitījās milzīgs grēks.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv