Šo zodiaka zīmju pārstāvjiem nav jālielās ar saviem panākumiem, lai justos pašpārliecināti un viņi, starp citu, neraugoties uz sasniegumiem, nekad neuzskata sevi par pārākiem. Pieticīga nenozīmē to, ka viņiem ir zems pašvērtējums: gluži vienkārši šīs zodiaka zīmes labi zina savu vērtību un ir ļoti “ieturēti” ļaudis, kas nevēlas būt uzmanības centrā.

Noskaidrosim, kuri tie ir!

1. Vērsis

Viņi ir pieticīgi, ļoti reālistiski un viņiem ir augsta paškontrole. Viņi labi zina sevi un savu vērtību. Šī zīme ļoti labi zina gan savas spējas, gan apzinās savus trūkumus. Viņi nemitīgi cenšas sevi pilnveidot, arī savu dzīvi un apkārtējo vidi. Viņi maz pārdzīvo par to, vai ir radījuši iespaidu uz kādu vai ne – viņiem tas nespēlē nekādu lomu.

2. Vēzis

Vēži ir kautrīgi, it īpaši, kad runa ir par viņu veiksmi un sasniegumiem. Viņi nelielās ar ideāli padarītu darbu vai savām balvām, jo kā likums, vairāk viņus interesē savu tuvinieku un draugu sasniegumi. Vēži patiesībā vispār būtu ar mieru palikt “ēnā” vienmēr. Nē, protams, ka viņiem nav nesvarīgi šie sasniegumi, gluži vienkārši viņi nejūt vajadzību pēc to “skaļas apspriešanas”. Viņi gandrīz nekad nelielās ar to, ko ir sasnieguši vai iegādājušies – pietiks ar to, ka viņi paši to zina.

3. Jaunava

Jaunava dod priekšroku padomiem un noderīgai kritikai. Viņi cenšas sevi pilnveidot un sasniegt vēl labākus rezultātus. Jaunava uzmanīgi ieklausās cilvēkos, kas sniedz noderīgas rekomendācijas un komentārus, viņas pavisam labi uztver kritiku, ja tā ir konstruktīva un racionāla. Padoms, kas viņām nepatiks, nepārvērtīsies par kaut ko postošu Jaunavai, jo viņas ir pietiekoši gudras, lai ņemtu vērā visus faktorus – cilvēka pieredzi, viņa noskaņojumu un apstākļus. Jaunavai nav svarīgi panākumi, bet pats process un ideāla darbība.

4. Svari

Šīs zīmes cilvēki neļauj veiksmei sagrozīt galvu. Jo viņi ir mierīgi, pārliecināti par sevi un visai atturīgi izturas pret komplimentiem. Ja jūs paslavēsiet Svarus, viņi jums pieklājīgi pateiksies un paslavēs jūs arī. Viņi meklē un vienmēr atrod pozitīvo citos cilvēkos, bet vienlaicīgi ciena arī savas stiprās puses. Svari labi zina, ka ir talantīgi, taču nav ne mazākās vajadzības to darīt zināmu visiem pārējiem šajā pasaulē. Viņi vienkārši strādā un attīsta sevi.

5. Zivis

Zivis ir ne tikai pieticīgas, bet arī ārkārtīgi kautrīgas, kad runa ir par viņām. Zivis vēlas motivēt apkārtējos cilvēkus un palīdzēt viņiem kļūt labākiem. Dažkārt Zivis ir tik aizņemtas, rūpējoties par kādu citu, ka pavisam aizmirst par sevi pašu un pazaudē savas dzīves pareizo virzienu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem