Kokteilis
Stilo

Pieci ikdienišķi ieradumi, kas palīdzēs saglabāt skaistumu un labsajūtu0

Foto: Pexels

Fiziskais skaistums visbiežāk nav atdalāms no labas fiziskās pašsajūtas. Cilvēks, kas ir vesels, arī jūtas un izskatās skaists.

Lūk, daži gluži ikdienišķi ieradumi, kas palīdzēs vairot un saglabāt skaistumu un labu pašsajūtu.

Ieradums Nr. 1

Foto: Pexels

Mēs visi zinām, ka skaistai ādai ir nepieciešams ūdens, taču bieži aizmirstam izdzert pietiekami daudz ūdens. Tāpēc nēsājiet līdzi ūdens pudelīti visur, kur ejat, – mašīnā, sapulcē, darba kabinetā. Tā jūs izdzersiet nepieciešamo dienas normu, pat īpaši par to nedomājot.

Ieradums Nr. 2

No rīta, kad ejat uz tualeti, apvienojiet divus procesus. Kamēr apmeklējat tualeti, pagroziet galvu un izstaipiet kakla muskuļus. Tas būs pietiekami, lai noņemtu muskuļu sasprindzinājumu un pamostos. Ja darīsiet to katru rītu, jutīsiet, ka muskuļu tonuss ir daudz labāks.

Ieradums Nr. 3

Foto: Shutterstock

Lielisks veids, kā mazināt sasprindzinājumu muskuļos un ķermenī, ir labi izstaipīties. Veltiet dažas minūtes no rīta tam, lai kārtīgi izstaipītos, un jūs jutīsiet, ka visas dienas garumā jūsu pašsajūta manāmi uzlabojas.

Ieradums Nr. 4

Kad jūs tīrāt zobus, neaizmirstiet par mēli – vairākums baktēriju nogulsnējas tieši uz mēles. Un no netīras mēles arī rodas nepatīkama elpa.

Ieradums Nr. 5

Foto – Shutterstock

Dažreiz mums nepietiek spēka un laika, lai veiktu dažādas kosmētiskās procedūras. Izmantojiet mīkstu zobu birstīti un veiciet pīlingu mājās. Zobu birstīte lieliski palīdzēs tikt vaļā no atmirušajām ādas šūnām bez īpašas gatavošanās un kosmētiskajiem produktiem.

LA.lv