Kokteilis
Dzīvo

5 ikdienišķas parādības, kas norāda, ka veiksme ir tepat blakus0

Foto: Pixabay

Dažādas parādības un ticējumi cilvēces vēsturē vienmēr ieņēmuši būtisku lomu. Tie palīdz palīdz izvairīties no nepatikšanās un brīdina par laimīgiem brīžiem.

Eksistē daudz ticējumu un parādību, kas mums dzīvē noder un palīdz. Lūk, dažas ikdienišķas parādības, kas jūs brīdina – veiksme ir tepat blakus!

1. Doties ceļā lietus laikā

Foto: Pexels

Tas vienmēr ir labi. Kopš senseniem laikiem lietus tiek uzskatīts par dziedinošu dabas spēku, kas spēj “nomazgāt” grēkus un nepatikšanās. Ceļš lietus laikā, protams, var šķist grūtāks, taču, saskaņā ar šo ticējumu, paveicot šo ceļu, jūs noteikti saņemsiet par to balvu.

2. Baznīcas zvani

Foto: Pexels

Ja jūs esat sācis darīt kaut ko brīdī, kad atskan baznīcas zvani, tas nozīmē, ka jums palīdz augstākie spēki, un pavisam noteikti jums veiksies. Noteikti iesākto izdarāt līdz galam.

3. Četrlapu āboliņš

Foto: Pixabay

Šādu četrlapu āboliņu var noplūkt un paņemt sev līdzi, izžāvēt starp grāmatas lapām un atstāt glabāties mājās. Tiek uzskatīts, ka četrlapu āboliņš nes veiksmi gan mājoklī, gan pasargā cilvēku no dažādām likstām.

4. Laimīgā monēta

Foto: Pexels

Ja ieraugāt zemē nokritušu monētu ar ciparu uz augšu, paceliet to, taču nevajadzētu to darīt ar kailām rokām (izmantojiet, piemēram, cimdus, salveti vai tamlīdzīgas lietas). Pēc tam, kad būsiet pacēlis laimīgo monētiņu, vietā nometiet savējo un sakiet: “Neveiksmes man neseko!”. Par šādu monētu var nopirkt loterijas biļeti un apvārdot to, lai saņemtu lielu laimestu.

5. Čūskas āda

Foto: Pexels

Ja jūs atrodat čūskas ādu, tad jums veiksies visu gadu no brīža, kad tas ir noticis. Atcerieties, ka ne katram dzīvē paveicas atrast čūskas ādu, taču ja jums tas ir izdevies, nešaubieties, ka pats Visums jums ir bijis labvēlīgs. Sekojiet zīmēm, jo jūsu laime noteikti ir kaut kur tepat blakus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kura dvēseles puse tevī ir dominējošā – gaišā vai tumšā?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Megana Mārkla draudzenes kāzās kārtējo reizi rupji pārkāpusi karaliskās ģimenes etiķeti
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Latviešu fotogrāfs – starp TOP 100 labākajiem kāzu fotogrāfiem pasaulē: “Tev ir jāsajūt, ka tūlīt kaut kas notiks!”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Visbiežāk cilvēki kļūdās, šķirojot dažādos plastmasas atkritumus
28 minūtes
LE
LETA
Dabā
Dienas vidū gaisa temperatūra valstī no +6 līdz +19 grādiem
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Apsvērs iespēju 2 eiro piemiņas monētām noteikt lielāku tirāžu
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Ne katru konfliktu var iesaldēt
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju
7 stundas