Šajā rakstā jūs neatradīsiet neko par mīlas orģijām, pātagām vai cita veida seksuālajām rotaļām, taču šie mazie triki ieviesīs lielas un patīkamas pārmaiņas jūsu mīlas dzīvē.

Galvenais ir atbrīvoties no aizspriedumiem un ļauties kam jaunam, lai izbaudītu vēl nebijušu mīlēšanās pieredzi ar savu lielisko vīrieti.

1. Noorganizē seksa randiņu

Seksa plānošana nešķiet ne iekārojama, ne kaisli raisoša, taču patiesībā, tu pat nespēj iedomāties, cik ļoti īpaša sagatavošanās mīlas priekiem var paaugstināt jūsu libido.
Pāri, kas cīnās ar saspringtu darba un ikdienas dzīves grafiku, bieži uzsver, ka viņi ir pārāk noguruši, lai atrastu laiku kaislīgai divvientulībai. Seksa randiņu plānošana ir risinājums tam, lai ne vien apmierinātu savas seksuālās tieksmes, bet arī uzlabotu attiecības.

2. Numuriņš diviem

Izbaudiet vakaru mierīgā un klusā viesnīcā, kur esat rezervējuši numuriņu, tērpušies tik vien kā gaisīgos halātos. Pasūtiet pudeli dzirkstoša vīna un vieglas uzkodas, ļaujieties sarunām un emocijām, esiet viens otram un jūs jau zināt, kas pēc tam sekos.
Jaunas sajūtas un patīkams satraukums? Ieteikums rezervēt numuriņu pēc iespējas augstākā ēkas stāvā, lai varat ļauties kaislībām pie atvērtiem aizkariem.

3. Eksperimentējiet ar vietām

Uzdrošinieties mīlēties visur, kur tas iespējams un pielāgojiet pozas vietai, kurā atrodaties. Virtuves galds, veļas telpa, vannasistaba – iespēju ir daudz. Piekritīsiet, ka mīlēšanās tikai guļamistabā ar laiku kļūst garlaicīga un pliekana, tāpēc izmēģiniet iziet no savas komforta zonas un ļauties baudpilniem piedzīvojumiem.

4. Sagatavojieties

Pat, ja guļamistaba jums ir vienīgā vieta, kur jūs ļauties mīlas priekiem, tad arī guļamistabā sajūtas iespējams piesātināt. Ja jūsu mīļākā poza ir, piemēram, misionāru poza, izmantojiet papildus vienu vai divus spilvenus, ko palikt zem gurniem. Tas ļaus tavam lieliskajam vīrietim piekļūt tev tuvāk un sniegt krietni lielāku baudu.

5. Filma + atpūta kopā

Sākat vakaru ar romantiskām filmām, tādām kā “50 Shades of Grey”. Ja šādas kinofilmas jūsos neraisa emocijas, varbūt ir laiks pamēģināt kaut ko spraigāku! Tā vietā, lai izrādītu šoku par erotisko filmu skatīšanos, piefiksējiet kustības, paņēmienus un pozas, kādus izmanto filmu varoņi, iespējams, tie var jums lieti noderēt un aizvest jūs kaislīgos mīlas priekos.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem