Nenoliedzami, guļamistaba varētu šķist visērtākā un drošākā vieta, kur ļauties mīlas priekiem. Tur varat būt droši, ka neviens jūs netraucēs un nedzirdēs. Realitātē, lielākā daļa pāru gūst baudu no daudzveidības seksā, ko visvieglāk var rast eksperimentējot, piemēram, ar vietām.

1. Virtuves galds

Ja jūs patiešām vēlaties justies kā TV filmu cienīgi varoni, ļaujaties kaislei uz virtuves galda. Izmēģiniet kādu lomu spēli vai mazliet neķītru sarunu, lai procesu padarītu vēl neaizmirstamāku.

2. Viesistabas dīvāns

Nākamajā reizē, kad filmas laikā izjūtat iekāri un kaisli viens pēc otra, nesteidzieties doties uz guļamistabu,bet pamēģiniet palikt turpat uz dīvāna, kurā atrodaties. Galu galā, tas taču ir interesantāk kā mīlēties uz ierastā, garlaicīgā guļamistabas gultas matrača.

3. Kāpnes

Ticiet vai nē, bet kāpnes ir gana pateicīga vieta, lai ļautos kaislīgām rotaļām. Ja neesat pārliecināts par kāpņu praktiskumu, tad ļaujaties, piemēram, ” sunīša” pozai, kas ļauj sievietei ieņemt stabilu pozu, kamēr partneris atrodas no mugurpuses.

4. Spoguļa priekšā

Nav starpība vai tas ir skapja, izlietnes vai koridora spogulis – derēs jebkura vieta, kurā jūs redzat savu atspulgu. Vizuālā stimulācija, kas rodas brīdī, ieraugot sevi spoguļa atspulgā, aizvedīs jūs pilnīgi citā baudas līmenī. Turklāt spogulis jums ļaus izzināt jaunas pozas, kuras līdz šim esat vēlējušies izmēģināt.

5. Duša vai vanna

Mīlēšanās dušā vai vannā ir iespējama, taču vajadzētu atcerēties par papildus drošību – duša ir slidena un flīzes arī. Aizdedziet dažas sveces, ieslēdziet fonā romantisku mūziku un ļaujieties kaislīgiem mīlas priekiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem