Vīrietis nevēlas seksu – tas šķiet neierasti. Un tomēr, mēdz būt šādas situācijas un jāteic, ka tas tomēr nav nekas neparasts. Un iemesli, kāpēc tā ir, tomēr eksistē.

Un tā, noskaidrosim, kādi tie ir!

1. Iniciators ir sieviete

Pieņemsim, ka pāris kopā ir labi pavadījis laiku, bet tiklīdz runa ir bijusi par intīmo tuvību, vīrietis ir no tās atteicies. Problēma varētu būt tāda, ka vīrietim, tāpat kā sievietei, ir nepatika un bailes tikt izmantotam. Pie tam, ja, piemēram, vienas nakts attiecību iniciators ir vīrietis, tad viņam pat nenāks prātā, ka tas ir kas nepieņemams, bet, ja identiskā situācijā iniciators ir sieviete, gadīties var visādi. Tad negaidīti vīrietim var likties, ka viņu grib izmantot.

2. Bailes no atbildības

Vīrietim var būt nedaudz bail uzņemties atbildību un tas nav nekas neparasts. Jā, viņam šī sieviete ir iepatikusies, pat ļoti. Jā, viņš gaida romantiskā vakara turpinājumu, tomēr pēkšņi viņš saprot, ka nav gatavs viņai dot to, ko viņa, iespējams, no viņa gaida. Viņš saprot, ka viņa šobrīd gaida daudz vairāk, nekā viņš šajā brīdī var piedāvāt. Iespējams, ka sieviete gaida vīru, ģimeni un mīlestību līdz mūža galam. Bet viņš šādām attiecībām vēl nav gatavs.

Foto: Pexels

3. Viņa mērķis nav sekss

Dažiem vīriešiem sekss nav pašmērķis, lai cik jocīgi sievietēm tas arī neizklausītos. Šie vīrieši gūst baudu tikai no flirta vien! Viņiem daudz aizraujošāk liekas atrast “upuri” un flirtēt ar to, nekā nonākt līdz tuvībai. Šādā veidā viņi paši sev pierāda, ka ir pievilcīgi un seksapīli. Bet ne vairāk. Tas līdzinās makšķerēšanai – viņiem izdodas zivtiņu noķert, bet viņi to palaiž atpakaļ ūdenī.

4. Viņš ir aizņemts

Protams, eksistē arī šāds banāls iemesls! Viņš flirtē, viņš ir jautrs, sabiedrisks, seksuāls, ļoti, ļoti meistarīgs “magnēts”, bet kad viss virzās uz guļamistabas pusi, viņš gluži vienkārši pasaka “visu labu!” un pazūd! Iemesls patiešām var būt tāds, ka viņam jau ir mīļotā sieviete, bet šāda veida flirts viņam ir kā adrenalīns. Taču neko vairāk viņam nevajag.

Foto: Pixabay

5. Pazemināts libido

Eksistē arī tādi vīrieši, kam ir samazināta interese par seksu. Viņiem attiecībās svarīgākas ir daudz citas lietas: karjera, alga, izskats, intereses. Ar to visu viņam pietiek, lai justos labi. Sekss viņa vērtību skalā ieņem kādu piekto līdz astoto vietu.
Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem