Cilvēki vienmēr ir vēlējušies uzzināt kaut ko interesantu par savu nākotni un pagātni. Sarežģīti notikumi un izaicinājumi dzīvē nereti liek meklēt palīdzību pie zīlnieka, lai saņemtu kādu skaidrojumu vai padomu. Diemžēl ne vienmēr zīlnieku teiktais ir taisnība, un katram pašam ir jāsaprot, vai viņa padoms var līdzēt, vai tieši pretēji – kaitēt.

Uzzini 5 iemeslus, kāpēc labāk iztikt bez zīlnieka apmeklējuma un mēģināt savas dzīves likstas sakārtot paša spēkiem.

1. Viņi spēj “ieprogrammēt” jūsu prātu

Ja jūs ievirzīt savu domāšanu pareizajā virzienā, jūs varēsiet sasniegt visu, ko vien dzīvē vēlēsieties. Psihologi apgalvo, ka cilvēka prātu spēj ietekmēt viņa zemapziņa. Tieši zemapziņa ir tā, kas brīdina par labu vai sliktu notikumu tuvošanos.

Diemžēl ikdienā nākas saskarties ar neskaitāmiem viltus zīlniekiem, kuri cenšas sagrozīt cilvēku likteņus, stāstot, ka nākotnē viņus sagaida slikti notikumi. Zīlnieki nav nekas cits, kā psihologi, kas cenšas iedarboties uz jūsu zemapziņu, tādējādi mēģinot pārprogrammēt jūsu domas un reālo situāciju.

2. Zīlnieki ietekmē vājus cilvēkus

Veiksmīgi un laimīgi cilvēki nekad nedosies pie zīlniekiem vai šamaņiem, jo tas gluži vienkārši viņiem nav nepieciešams. Laimīgi cilvēki zina, ko viņi vēlas un kā savus sapņus realizēt. Turpretī tieši vāji cilvēki ir tie, kas baidās no dzīves un dodas pie kāršu licējiem, lai ieskatītos potenciālajā nākotnē. Daudziem cilvēkiem ir spēja sajust cilvēku enerģiju un emocijas, tbet zīlnieki to mēģina kontrolēt un izmantot cilvēka emocionālo stāvokli.

3. Jo mazāk zin, jo ciešāks miegs

Nereti vizīte pēc zīlnieka apmeklējuma beidzas ar vairākām bezmiega naktīm, jo prāts nespēj pieņemt viņu “pareģotās” nākotnes prognozes. Psihologi apgalvo, ka zīlnieki var nopietni ietekmēt jūsu mentālo veselību, viņi spēj panākt, ka noticat absolūti absurdām lietām. Zīlnieki visbiežāk cenšas cilvēku prātos ieviest bailes un trauksmi, kas rada iekšējas pretrunas un liek justies emocionāli iztukšotam.

4. Patiesībā tikai jūs esat savas dzīves noteicēji

Ne visi mūsdienās tic liktenim. Jāatzīst, ka patiesībā dzīve sastāv no neskaitāmām lietām. Saskaņā ar varbūtību teoriju, ikvienam ir iespējas savu dzīvi uzlabot vai sabojāt. Neviens un nekas nespēj ietekmēt jūsu nākotni, jo tā gluži vienkārši neeksistē, kamēr tai nav pienācis laiks. Tikai no jums pašiem ir atkarīgs tālākais jūsu dzīves ritējums.

5. Zīlnieki spēj sabojāt attiecības

Ja kaut reizi esat bijis pie zīlnieka, tad zināt, ka viņi bieži cenšas atklāt jums par ļaunprātīgiem cilvēkiem un viņu nodomiem. Zīlnieki cenšas pārliecināt, ka jūsu ienaidnieki ir vienīgie, kas vainojami pie jūsu neveiksmēm, pie kam nereti cenšoties uzsvērt, ka šie ir jums tuvi cilvēki. Rezultātā, jūs šo informāciju sākat uztvert saasināti, netīši aizvainojot savus draugus, kolēģus vai pat ģimenes locekļus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem