No šodienas dzimšanas dienu svin tie cilvēki, kas dzimuši Vērša zvaigznājā. Astrologi apgalvo, ka Vērša zodiakā dzimušie cilvēki ir uzticami, mērķtiecīgi, praktiski, tajā pat laikā, romantiski un pilni degsmes. Ja tu esi iekarojusi vīrieša Vērša interesi, vari uzskatīt, ka tev ir ļoti paveicies. Taču lai “noturētu” viņu sev blakus, būs krietni jāpapūlas…

1. Kā saprast, ka esi vajadzīga Vērsim

Foto: REUTERS (LETA)
Aktieris Čanings Tatums, dzimis Vērša zvaigznājā - 26.aprīlī Foto: REUTERS (LETA)

Neskatoties uz iekšējo piezemētību, pastāvīgo ironiju un pat cinismu, viņš prot būt maigs un romantisks. Ja tu no viņa izdzirdēsi komplimentu, esi droša – tas nav tāpat vien. Vērsis ir estēts, un sievietes āriene viņa uztverē spēlē milzīgu lomu. Tāpēc pirmajā jūsu atiecību periodā uz katru randiņu gatavojies rūpīgi. Viņš pamanīs visu: gan jaunu frizūru, gan manikīru, gan izsmalcinātas smaržas. Otrs, kas liecina, ka viņš pret tevi izturas nopietni, ir dārgas dāvanas. Viņš ļoti ciena naudu, materiālā izteiksme viņam spēlē milzīgu lomu. Tāpēc, ja viņš regulāri tev dāvina kaut ko vērtīgu, zini – tu viņam patiešām esi svarīga.

2. Kāds viņš ir – vīrietis Vērsis

Foto: REUTERS (LETA)
Futbolists Deivids Bekhems - dzimis Vērša zvaigznājā, 2.maijā Foto: REUTERS (LETA)

Viņš ir burtiski kā radīts ģimenes dzīvei – brīnišķīgs vīrs un rūpīgs tēvs. Vērsis ir viens no tiem vīriešiem, aiz kura muguras tu jutīsies kā aiz klints.  Ar pārliecību var teikt, ka viņš izdarīs visu, lai ģimenē valdītu labklājība. Tomēr ir arī otra puse. Nāksies samierināties ar to, ka viņš gribēs būt galvenais. Ja tev tas sagādā problēmas, tāpat kā viņa ieteipība, un dažkārt arī slinkums, jūsu savienība diez vai izdosies.

3. Vērsis – viena no visseksuālākajām zodiaka zīmēm

Foto: EPA (LETA)
Aktieris Pīrss Brosnans - dzimis Vērša zvaigznājā, 16.maijā Foto: EPA (LETA)

Vīrietim, kas dzimis šajā zvaigznājā, lielu lomu spēlē saderība ar sievieti seksā. Bet ne galveno. Citādi visi Vērši apprecētu sievietes Skorpionus.
Ideālas partneres ir tajā pašā zemes stihijā – Vērši, Jaunavas, Mežāži. Taču harmoniska laulība Vērsim izdosies arī ar Zivīm un Vēzi – tas viņam dāvās dvēselisku mieru, kas palīdzēs koncentrēties darbā un sasniegt mērķus. Vēlme izpatikt sievai – Dvīņiem liks viņam meklēt papildus iespējas nopelnīt. Bet ar Ūdensvīriem, Strēlieniekiem, Lauvām un Auniem savienība diez vai izdosies, labāk palikt pie draudzīgām attiecībām, no tās būs lielāka jēga. Arī ar Svariem attiecības diez vai vispār izveidosies.

4. Vērsis prot dzīvot ar vērienu

Foto: REUTERS (LETA)
Aktieris Als Pačīno dzimis Vērša zvaigznājā - 25.aprīlī Foto: REUTERS (LETA)

Viņš ir baudītājs, viņš lieliski prot gatavot un vienkāršas ģimenes vakariņas var pārvērst kulinārijas šovā. Māja Vērsim nav vienkārši cietoksnis, bet arī ligzda, kuru viņš iekārto ar azartu un izsmalcinātu gaumi. Ar visu to, ka viņš ir ļoti slinks un bieži lieliem darbiem “ilgi gatavojas”, viņam tomēr reiz atrodas laiks, lai skaisti izkārtotu mēbeles, izdomātu, kur un kā piestiprināt pauktiņu un pat ārā – iestādītu kādu košu krūmu.

5. Ar viņu kopā var doties jebkur

Foto: AFP (LETA)
Aktieris Roberts Patinsons dzimis Vērša zvaigznājā - 13.maijā Foto: AFP (LETA)

Vērsis nekad nesēdēs stūrī. Viņš ir ļoti sabiedrisks, prot apburt, prot radīt iespaidu par sevi, ikvienā kompānijā prot kļūt par vakara naglu. Dabas dota asprātība un humors ļauj viņiem jebkur un jebkādā kompānijā justies pārliecināti par sevi. Taču esi uzmanīga šādās ballītēs pavadīt laiku ar citiem vīriešiem – Vērsis ir ļoti greizsirdīgs un nezina robežas. Pēc šādām reizēm viņš, protams, ļoti pārdzīvo, ātri noplok viņa dusmas, taču aizvainojumu viņš sevī tur ilgi.

Bet visādi citādi viņš ir gandrīz vai eņģelis, novērtē to!