Jūs jau sen sapņojat par velosipēdu, bet nekādi neesat saņēmies to iegādāties? Jums ir bažas par to, ka tas “krās” putekļus uz balkona vai garāžas sturī, ka neatradīsiet tam laiku un spēku? Mēs esam sagatavojuši 5 patiešām pārliecinošus iemeslus, kāpēc velosipēdu jānopērk jau rīt!

1. Uzlabo un nostiprina veselību

Vissvarīgākais iemesls, kāpēc jāiegādājas velosipēds – šī nodarbošanās atstāj ļoti veselīgu ietekmi uz veselību. Braucieni ar velo nostiprina gan imunitāti, gan veiklību, gan uzlabo muskuļu tonusu un ne tikai kāju, bet visa ķermeņa. Tāpat braukšanas ar velosipēdu ir kārtīgs kardio treniņš, kas jūsu augumam nāks tikai par labu.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

2. Atrisina bezmiega problēmas

Ir zinātniski pierdīts, ka regulāri braucieni ar velosipēdu spēj atrisināt bezmiega problēmas – naktsmiers kļūst stiprāks un noturīgāks.

3. Aizkavē novecošanos

Starp citu, velo pastaigas (tā šīs sievietes to dēvē) ir franču dāmu noslēpums – kā paildzināt jaunību. Vairumam no viņām ne diena nepaiet bez brauciena ar divriteni uz darbu, uz mājām vai kur citur. Ikdienas braucieni ar velosipēdu nodrošina francūzietēm (un citu Eiropas pilsētu sievietēm, kas regulāri pārvietojas ar velo transportu) jaunību, labu augumu un lielisku veselību.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

4. Tas ir skaisti!

Sieviete uz velosipēda vīriešos izraisa sajūsmu un simpātijas. Viņi labprāt dalās ar komplimentiem un smaidiem, redzot meiteni uz divriteņa. Jā, un iepazīšanās arī kļūst pieejamāka, ja jūs braucat pa parku ar velosipēdu, nevis sēžat automašīnā aiz aizvērta stikla.

5. Ģimenes hobijs

Aktīvas izklaides brīvā dabā ir brīnišķīga laika pavadīšana kopā ar ģimeni un draugiem. Pozitīvas enerģijas lādiņš, labs noskaņojums un lieliska pašsajūta – šo jūs iegūsiet, ja izlemsiet brīvdienas nevis laiski pavadīt gultā pie TV, bet kāpsiet uz divriteņiem un brauksiet! Un arī ģimenes jaunākie locekļi – bērni, šo vaļasprieku novērtēs no sirds.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Veiksmīgus braucienus!