Kokteilis
Mīli

5 iemesli, kāpēc mīlēšanās bez saistībām ir forša0

Foto: Pexels

Tie, kas apgalvo, ka sekss bez saistībām ir briesmīgi, gluži vienkārši nekad to nekad nav darījuši. Vai arī darījuši to ar kādu, kurš to uztvēris nepareizi – kā attiecību statusa maiņu un vēlāk sabojājis dzīvi. Lūk, 5 iemesli, kāpēc sekss bez saistībām ir foršs!

1. Tu nezaudē savu brīvību

Brīvība ir pats galvenais, kas ikvienam cilvēkam ir. Par savu brīvību katrs no mums stāv un krīt un lai kāds mums norādītu, kā mums ir jādzīvo, kur jābrauc, kā jāēd, cikos jāmostas un jāiet gulēt – dažiem cilvēkiem to pavisam nevajag. Iespējams, es esmu “lūzere”, kurai nesanāk nodibināt attiecībās ar līdzīgi domājošu cilvēku, bet manā gadījumā vienmēr viss beidzas vienādi: mani cenšas ierobežot. Tāpēc šādas attiecības ir foršas – jūs veltāt viens otram brīnišķīgu vakaru, nakti vai pat dažas stundas un tas nekādā veidā neietekmē manu brīvību.

2. Tu neesi neko “parādā”

Man nav jāmazgā viņa krekli un jāgatavo vakariņas, kad viņš pārnāks no darba. Vīrietim nav jāapdāvina sieviete ar “uzpērkamām” dāvanām, kā tas ir gadījumos, kad viņam ir mīļākā. Ja mēs esam draugi, kas reizēm satiekas, lai sagādātu viens otram brīnišķīgus mirkļus, mēs esam vienādās pozīcijās – ne tu, ne es no otra neko negaidam. Mēs gluži vienkārši nodarbojamies ar seksu. Un mums ir labi. Abiem.

3. Mēs viens otram neapnīkstam

Nekādas rutīnas, nekādu vakariņu pēc darba, nekādu netīro trauku un putekļusūcēju. Nekādu randiņu, jo tā “vajag”. Nekādu apvainošanos dēļ kaut kā vai attaisnojumu par to, ka ar draugiem aizsēdējos bārā. Viss ir vienkārši, caurspīdīgi, abpusēji. Mums kopā ir jautri tajos brīžos, kad mēs esam divatā un mēs to izbaudam.

4. Manu sirdi neviens nesalauzīs

Pat, ja tu man rīt pateiksi, ka mūsu tikšanās vairs nenotiks, es nejutīšos tā, it kā man no krūtīm kāds būtu izrāvis sirdi. Iespējams, es pat priecāšos, ka viņš satiks kādu sievieti, kurai vajadzēs pirkt briljantus: kāpēc ne? Viņš ir lielisks puisis un ļoti labi zina, kā apmierināt sievieti gultā. Bet es sadraudzēšos ar kādu citu, tikpat lielisku vīrieti, kas no manis negaidīs neko vairāk kā šīs foršās tikšanās reizes.

5. Man vienmēr ir viņa atbalsts

Jā, pirmkārt, mēs esam draugi. Šajā gadījumā sekss spēlē tikai otro vijoli. Mēs, ļoti iespējams, esam pazīstami daudzus gadus, labi viens otru zinām un uzticamies. Es zinu, ka tad, ja ar mani atgadīsies kāda nelaime, tu palīdzēsi. Mēs atbalstam viens otru emocionāli un pat finansiāli, ja ir tāda nepieciešamība. Turklāt, atkārtošos, neviens otram neko nav “solījis”. Esmu droša, ka pat tad, kad mēs vairs neapmierināsim viens otru gultā, mēs tik un tā paliksim labi draugi. Un tas ir forši.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “X Faktora” talantīgajai finālistei Līgai Rīderei jauna dziesma un video
19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Vai Megana Mārkla ir otrā bērniņa gaidībās?
19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: svaigēdāja un modes māksliniece Šeila paziņo, ka valkāt apģērbu, kam ir caurumi, “ir ok”
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Lāčplēša diena krastmalā
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Valkas pusē noslīkst divi laivotāji: sīkākas ziņas par traģēdiju
8 stundas
LE
LETA
Dabā
Pastiprināsies vējš. Laikapstākļu prognoze otrdienai
15 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Atvadīšanās no Džemmas Skulmes notiks Doma baznīcā. Tuviniekiem aicinājums visiem
11 stundas
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Publicē video ar Sanktpēterburgas profesoru, kas nogalināja savu draudzeni
10 stundas