Leoparda raksts atgriezās modē lēni, bet pamatīgi. Modes veikalu plauktus šobrīd piepildījuši visu veidu apģērbi ar leopardu rakstu, taču ir vēl kāds raksts, kas atrodams veikalu plauktos un ir ļoti aktuāls. Tas ir tīģerraksts. Tīģera kažoka svītru rakstu apģērbā pamanījām jau modes nedēļās, kas norisinājās rudenī. Turklāt jāatzīst, ka tīģera rakstu tendence ir ideāli piemērota rudens un ziemas apģērbos.

1. Tīģera raksts ir jaunums modē

aaa

Pat, ja tīģera raksts ir absolūts jaunums modē, jāatzīst, ka tajā, līdzīgi kā leoparda raksta apģērbos, ir sava estētika un Vintage stila pieskāriens. Piemēram, tīģera raksts lielos apģērba gabalos: kleitās, svārkos, biksēs un mēteļos nekad nevar būt par daudz. Tas izskatās ne vien stilīgi, bet arī eleganti. Turklāt šis raksts arī klasiskos biroja apģērbos izskatās lieliski, piemēram, zīmuļa tipa svārki tīģera rakstā piešķirs sievietes koptēlam raksturu un rotaļīgumu reizē.

2. Tīģera raksts izskatās lieliski arī aksesuāros

sss

Tas izskatās lieliski kā lielos apģērba gabalos, tā dažādās apģērbu niansēs un aksesuāros. Domā, ka mētelis tīģera rakstā tev nepiestāv? Tad izvēlies nelielu somiņu tīģera raksta apdrukā. Šo rakstu aizsāka izmantot interjera dizaineri, kas apdrukāšanai izvēlējās samta materiālu. Tas piešķīra vizuāli bagātīgu izskatu priekšmetiem. Turklāt, tīģera raksts iespējams arī tad, ja tas veidots no fliteriem un gliteriem. Šis raksts ir lieliska izvēle aksesuāros, ja tu dodies kādās svinīgās vakariņās vai uz ballīti.

3. Tas piestāv arī klasiskajam stilam

ddd

Tāpat kā citi dzīvnieku raksti, arī tīģera raksta apģērbs ir īpaši piemērots klasiskiem un izsmalcinātiem apģērbiem. Klasiska piegriezuma kleitas un mēteļi šobrīd kļūst par modes blogeru TOP tendenci.

4. Miksē dzīvnieku rakstus

fff

Modē aktuāls kļūst viss ekstravagantais un šķietami neiedomājamais. Taču miksēt apģērbā dažādu dzīvnieku rakstus nav nemaz tik neiedomājami. Ļauj džungļiem ienākt pilsētā! Šie raksti liks tev izskatīties unikālai un pavisam noteikti – pamanāmai.

5. To iespējams variēt arī krāsās

jjj

Jāatzīst, ka tīģera raksts ir jau periodiski bijis aktuāls. Turklāt šis raksts apģērbā parādīts visdažādākajās krāsu gammās. Sākot no klasiski melnā un dzeltenā, melnā un baltā līdz pat tādiem toņiem kā laima zaļš un elektriski zils. Variācijas ir daudz un dažādas, turklāt, ja tas ir vēl interesantās un modernās krāsās, tas izskatās patiešām moderni un stilīgi.