Kokteilis
Stilo

5 iemesli, kādēļ ir bīstami nēsāt zeltu kopā ar sudrabu0

Foto – Pexels

Pat cilvēks, kurš neko nesaprot no bioenerģētikas zina, ka zelts un sudrabs saskan slikti. Šie divi metāli jau izsenis tiek uzskatīti par pretējo enerģiju pārstāvjiem.
Dārgmetālu ārstnieciskās īpašības bieži vien nevar darboties simbiozē. Zelts un sudrabs ir spilgts piemērs tam, kā divas absolūti dažādas enerģijas plūsmas nomāc viena otru.

Sudrabs grauj zeltu

Foto – Pexels

Zelts ir mīksts metāls. Pēc savām fiziskajām īpašībām tas ir pretmets sudrabam. Visacīmredzamākā bīstamība, kopā nēsājot gan zelta, gan sudraba rotaslietas – zelts ātri nodzēšas. Ja, piemēram, kopā tiek nēsātas divas ķēdītes, tad sudraba ķēdīte burtiski nodzēsīs zelta ķēdīti, jo sudrabs ir spēcīgāks. Neskatoties uz savu skaistumu, zelts ir maigs un elastīgs materiāls, kurš var mijiedarboties tikai ar cilvēka ādu.
Ja tu ļoti vēlies vienlaikus valkāt rotaslietas no diviem dažādiem materiāliem, tad labāk to darīt tā, lai tās viena otrai nepieskartos.

Tas noved pie nervu spriedzes

Zelta rotaslietām piemīt dinamiska enerģētiskā struktūra, bet sudraba – mierīga un līdzsvarota. No tādas pretstatu sadursmes metālu pozitīvās īpašības var pārvērsties negatīvajās vai neitralizēties.
Ja vienlaikus valkāsi gan zelta, gan sudraba rotaslietas, tu vari kļūt viegli uzbudināta. Tāds savienojums ir bīstams, jo tu riskē sastrīdēties ar tuviem cilvēkiem vai nokļūt konfliktsituācijās uz ielas, darbā vai transporta līdzeklī. Šāds savienojums spēcīgi grauj nervu sistēmu, pat ja pats cilvēks sākotnēji to nejūt.

Tas atstumj no tevis cilvēkus

Foto – Pexels

Zelta un sudraba disonansi sajūt apkārtējie cilvēki. Tuvinieki, draugi un kolēģi līdzās tev jutīsies kā uz adatām. Lai tā nenotiktu, vienmēr nodali šos metālus.
Tavi trūkumi un vājās puses šo divu pretējo metālu savienojumā kļūs izteiktāki. Tu vari kļūt egoistiskāka, liekulīgāka un greizsirdīgāka. Acīmredzamāks tas kļūs tiem, ar kuriem esi pazīstama ilgāku laiku. Daudz grūtāk būs iepazīties arī ar jauniem cilvēkiem.

Tas padara tevi neaizsargātu pret negativitāti

Kā zināms, zelts var tev parādīt ļaunās acs vai lāsta klātbūtni. No tā atbrīvot var tikai sudrabs. Liekas nav nekas, kas varētu traucēt šo abu metālu savienojumam, tomēr vienlaikus valkājot gan zelta, gan sudraba rotaslietas, tavā aizsardzībā rodas plaisa.
Situācijā, kad tev līdzās atradīsies spēcīgs enerģētiskais vampīrs, tu ar lielu ticamību kļūsi par viņa upuri. Tas pats attiecas uz būšanu tāda cilvēka sabiedrībā, kurš vēl tev ļaunu. Tu vari saindēties ar negatīvās enerģijas plūsmu un saņemt milzum daudz negatīvās enerģijas. Tas var atspoguļoties tavās domās, darbos un vēlmēs.

Zelta un sudraba savienojums pavājina tavu imunitāti

Foto – Pexels

Zelta un sudraba savienojums var spēlēt katalizatora lomu slimību attīstībā. Ja vienlaikus rotāsies gan ar sudrabu, gan zeltu, tad risks saslimt pieaugs vairākkārt. Parasti sudrabs paaugstina imunitāti, bet zelts to pavājina.
Centies nevalkāt vienlaikus zelta un sudraba rotaslietas vīrusu saslimšanas laikā – pavasarī un rudenī. Daudzi, kuri tomēr vienlaikus valkā šo divu metālu rotas ir sūdzējušies par slikto pašsajūtu un vājumu. Divu pretēju enerģētisko spēku simbioze izraisa fizisko un emocionālo spēku izsīkumu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
59 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
7 stundas