Īss matu griezums sievietēm ļauj justies īpaši un radoši. Turklāt tas ietaupa sievietes dārgo laiku, jo ieveidot īsus matus ir neskaitāmas reizes vieglāk kā garus. Īpaši aktuāli tas ir šīs vasaras nogalē un rudens sākumā.

Lūk, 5 idejas, kā moderni ieveidot īsus matus šajā vasaras nogalē un rudens sākumā!

1. Radošs haoss

Visvienkāršākā matu ieveidošana, kas būs piemērota ikdienai. Izmazgājiet matus, tad ļaujiet tiem dabiski izžūt. Neķemmējiet matus! Izmantojiet mazliet matu maska vai putas, un frizūra gatava! Rezultātā jūs iegūsiet dabiska izskata, bet ļoti efektīvu, frizūru.

aaa

2. Sakārtojums uz sāniem

Šis frizūras trends patiks tām sievietēm, kas mīl asimetriju apģērbā un frizūrās. Izmazgājiet matus, fēnojiet tos uz vienu pusi. Pēc tam izmantojiet matu vasku, lai nostiprinātu matus. Nepieciešamības gadījumā varat izmantot arī matu laku. Ļaujiet kosmētikas līdzekļiem izžūt un frizūra ir gatava!

bbb

3. Sakārtojums uz aizmuguri

Šis stilīgais matu sakārtojums patiks visām sievietēm, kam ir pietiekoši īss matu griezums. Jums būs nepieciešams matu vasks, putas vai kāds cits fiksators. Nofiksējiet matus uz aizmuguri. Neaizmirstiet akcentēt grimu, jo jūsu seja šādā veidā būs ļoti atklāta.

xxx

4. Smalkas lociņas

Šādas lociņas ir lielisks veids, kā matus veidos vasaras sezonā. Īpaši šāds matu sakārtojums piestāvēs sievietēm ar gaišiem matiem. Pēc tam, kad esat matus izmazgājušas un izžāvējušas ar fēnu, vienkārši uztiniet uz pirksta matus, tādā veidā veidojot lociņas. Nofiksējiet ar spēcīgas fiksācijas matu laku. Atkārtojiet šo procedūru tik ilgi, kamēr esat apmierināta ar iegūto rezultātu.

ccc

5. Sievišķīgas lokas

Izžāvējiet matus ar fēna palīdzību. Iepūtiet matos ieveidošanas līdzekli, uz pirkstiem samitriniet matu želeju vai vasku un izvelciet pirkstus caur matiem. Necentieties izdarīt tā, lai mati būtu ideāli “pareizi” – tiem jāizskatās dabiski, rotaļīgi un mazliet nevīžīgi. Ja jūtat nepieciešamību, nostipriniet matu sakārtojumu ar laku.

ddd

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem