Kokteilis
Dzīvo

5 horoskopa zīmes, kuras redz tev cauri0

Foto: Pexels

Pasaulē ir tikai neliels to cilvēku skaits, kuri par tevi varētu pastāstīt ļoti daudz, tikai ieskatoties tavās acīs. Ar tādām spējām ir apveltītas arī dažas horoskopa zīmes.
Tavs raksturs var būt noslēpums lielākajai daļai cilvēku, tomēr daži cilvēki to var noskenēt dažu minūšu laikā. Ir būtiski zināt, kurām horoskopa zīmēm ir tāds talants un attiecībās ar viņām atbilstoši uzvesties. Tas var palīdzēt tev biznesā, mīlas lietās un vienkārši var būt lietderīgi ikdienas dzīvē.

Jaunava

Jaunava – tie ir tik klusi cilvēki, kuri dažkārt var pārsteigt paši sevi. Neticami attīstītās empātijas dēļ, viņi ļoti viegli var identificēt meli vai saprast, ko tu konkrētajā brīdī jūti. Viņiem nav vērts melot un nevajag domāt, ka tavs slēptākās emocijas paliks viņiem neatklātas. Visinteresantākais ir tas, ka viņi tev nekad neteiks ko domā par tavu uzvedību. Viņi paliks mierīgi un turpinās tevi uzklausīt. Jaunavas neizmantos pret tevi iegūto informāciju tādēļ, ka viņus nevirza pilnīgu nekas negatīvs. Vienīgais, ko šādā situācijā varat zaudēt – viņu uzticēšanos vai interesi par tevi.

Skorpions

Skorpions redz tev cauri un vislabāk sajūt melus. Šī māka balstās tīrā intuīcijā, tādēļ nereti gadās, ka tu viņus nemāni, bet viņi gan domā citādāk. Tomēr kas attiecas uz nopietniem jautājumiem finanšu vai mīlas jomā, tad vajadzīgajos brīžos Skorpiona sestā maņa vairākkārt pastiprinās. Ar šiem cilvēkiem visiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo viņi visiem bez izņēmuma var izstāstīt par tavu vēlmi būt negodīgam.

Lauva

Jau iztālēm melus un izlikšanos jūt Lauvas. Viņiem palīdz dzīves pieredze. Nebeidzamajā tieksmē pēc saskarsmes ar jauniem cilvēkiem, Lauvas krāj zināšanas par viņiem. Viņi lieliski saprot meļu, gļēvuļu un liekuļu mīmiku. Viņi pievērš uzmanību žestiem, cilvēku uzvedībai. Ja jūs slikti pazīstat viens otru, viņi nekad tev tieši neteiks par savām patiesajām domām attiecībā par tevi. Ja esat pazīstami ilgu laiku, tad Lauvas būs tiešas un visu pateiks tev tieši acīs. Viņi neizrādīs diplomātiju, apgaismojot tev tavus trūkumus un vājības.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs – tie ir cilvēki, kuri internetā lasa visvairāk rakstu un gudru grāmatu par tēmu – dialoga veidošana un melu atmaskošana. Viņi dievina apgūt kaut ko jaunu, jo vienmēr ir augsta ticamības pakāpe, ka arī šajā jomā Ūdensvīri būs izcilnieki. Vēl viņi ir ļoti līdzīgi Lauvām, tādēļ ka šiem cilvēkiem ir neskaitāmi sakari un pazīšanās. Ar šiem cilvēkiem kontaktēties ir viegli. Ūdensvīri paši mīl izdaiļot savu stāstu, bet svešus melus vispār nepieņems. No malas tie izskatās kā dubulstandarti, bet labāk viņiem neizteikt savu viedokli šajā jautājumā.

Strēlnieks

Strēlnieki ir gudri un attapīgi. Viņi atradīs veidu uzzināt, kādas ir tavas patiesās domas. Tie ir smalki psihologi, kuriem nevajag lasīt miljoniem grāmatu, ka pareizi kontaktēties ar cilvēkiem. Viņiem ir savi paņēmieni un veidi atklāt tavas patiesās vēlmes, motīvus, domas. Viņi māk izmantot tavas ambīcijas pret tevi, māk manipulēt ar cilvēkiem. Viņiem nevajag to slēpt, jo viņi jebkurā gadījumā paliks jebkuras sabiedrības dvēsele. No visiem cilvēkiem, kuri var tev redzēt cauri, Strēlnieki ir visbīstamākie.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv