Visas sievietes, izņemot pavisam jauniņas meitenes, vēlas izskatīties pēc iespējas jaunākas. Vislabāk palīdzēs veselīgs dzīvesveids un laba pašsajūta, bet daudz ko var paveikt arī ar nelielām grima viltībiņām. Tas ir pa spēkam katrai!

1. Gaišāka uzacs pamatne

Viegli izgaismots loks zem uzacs vizuāli atsvaidzina un “atver” skatienu. Šo triku izmanto visi zvaigžņu vižāzisti un liek lietā pirms klientu iznācieniem uz sarkana paklāja. Vajadzīgo efektu var panākt vairākos veidos: padarīt šo zonu gaišāku ar korektoru, kas ir par pāris toņiem gaišāks nekā dabīgā ādas krāsa, pārvilkt zem uzacs loka ar vieglu izgaismojošu hailaiteri vai plānā kārtiņā uzklāt visgaišākās ēnas no izraudzītās paletes.

2. Apaļīga apakšlūpa

“Bērna” lūpu efekts ir vēl viens veids, kā vizuāli kļūt par pieciem gadiem jaunākai. Daudzas meitenes, kas vēlas izskatīties seksīgi, palielina augšlūpu, jo tā vizuāli izskatās pieaugušākas. Apaļīga apakšlūpa padara sejas izteiksmi mazliet naivu un bērnišķīgi mīļu.

3. Maza auss ļipiņa

Auss ļipiņa ir vēl viena iezīme, kurai piešķiram nepietiekami lielu vērību. Ar auskariem izstaipītas ausu ļipiņas piešķir sievietei pāris liekus gadiņus. Ir daudz veidu, kā koriģēt deformētas ausis: no lāzerprocedūrām līdz injekcijām. Profilaktikai nedrīkst aizmirst par šo zonu, kad uzklāj nakts barojošo krēmu.

4. Neakurāts uzacs izliekums

Mazliet “mežonīgas” uzacis padara seju dzīvīgāku un tāpēc arī jaunāku. Galvenais nepārspīlēt: no periodiskas korekcijas vienalga nevajadzētu atteikties, vienīgi var pievērst nedaudz mzāk uzmanības uzacs platākajai daļai. Pārvērst uzacs biezāko daļu par “krūmu” nedrīkst, jo tad seja izskatīsies nekopta.

5. Īss matu griezums ar nelīdzenu malu

Nekas tik ļoti nepadara vecāku kā ideāli līdzens karē griezums. Lai atļautos frizūru ar superprecīzām līnijām, jābūt nevainojamai sejai bez grumbām un defektiem. To reizēm nevar atļauties pat divdesmitgadīgas meitenes. Īso matu griezumu cienītājām palīgā nāk nelīdzeni izfilētas malas.