Kokteilis
Stilo

5 grima tendences, kas atgriezīsies modē no 90. gadiem0

Foto: kolāža kokteilis.lv

2019. gadā ikvienam tiek solītas patīkamas pārmaiņas, jo Cūkas gads solās būt patiešām labvēlīgs. Taču, ja mēs runājam par aktuālajām grima un modes tendencēm, tad droši varam apgalvot, ka atgriezīsimies 90.tajos gados. Šis būs īstais brīdis, lai teiktu, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Vari būt droša, ka nākošgad aktuālas būs dabīgas un koptas uzacis, izteiktas acu līnijas un pēc iespējas dabiskāks izskats. Košie krāsu elementi grimā lai paliek 2018. gadā.

1. Brūna lūpu krāsa

aaa

Deviņdesmito gadu viena no aktuālākajām modes tendencēm bija ļoti tumši un izteiksmīgi lūpu toņi. Sākot no tumši violeta un brūna līdz pat melnam. Un šo tendenci varēsim vērot arī 2019. gadā. Tikai izteikti tumši brūnos toņus nomainīs maigi brūnie, kas ir tikai mazliet tumšāki par faktisko lūpu toni.

2. Dabiskas uzacis

sss

Līdz šim aktuālas bija dabiskas uzacis, kam piešķirta izteikta forma, tās tika izgaismotas, izmantojot speciālas konturēšanas paletes un tās tika krāsotas tumšākas. Taču 2019. gadā modē atgriezīsies 90.to gadu dabiskās uzacis. Respektīvi, biezas, dabiskas, nekrāsotas un neizgaismotas. Taču nedomā, ka dabisks nozīmē nekopts. Atceries, ka arī dabiskas uzacis ir jākopj un ir jāatbrīvojas no liekajiem matiņiem, kas aug ārpus glītas uzacu līnijas.

3. Izteiktas acu līnijas

ddd

Ja līdz šim aktuālas bija košas, spilgtu krāsu acu ēnu paletes un dūmakaino acu efekts, tad nu ir laiks atgriezties pie tradicionālās acu līnijas, kas vilkta ar tumšas krasas laineri pēc iespējas tuvāk skropstu līnijai.

4. Sejas konturēšana vairs nebūs modē

fff

2018. gadā daudz rakstījām par ieteikumiem sejas konturēšanā, izmantojot speciālas krāsu un konturēšanas paletes, kas izceļ sejas vaibstus. Tas vairs nebūs aktuāli. 2019. gadā aktuāls kļūst pēc iespējas dabiskāks izskats, tāpēc pēc tam, kad esi uzklājusi vieglu grima bāzi, izvēlies lielu otu un uz vaigu kauliem un zoda līnijas uzklāj bronzeri.

5. Uzklāj tonālo krēmu

ggg

2018. gadā vērsām jūsu uzmanību uz to, ka modē ir mirdzoša sejas āda. Taču 2019. gadā modē atgriezīsies matēta sejas āda. Vislabāk šādu efektu iespējams panākt, ja uz sejas uzklāsi vieglu tonālo krēmu un nostiprināsi to, izmantojot pūderi.

LA.lv