Kokteilis
Stilo

5 grima mākslinieku triki: kā uzkrāsot perfektas skropstas0

Foto: Pixabay

Šodien ražotās tušas ir ļoti kvalitatīvas: noturīgas, apjomīgākām skropstām, modelējošas, ūdensizturīgas, atdalošas, tas ir – katra no mums plašajā piedāvājuma klāstā var atrast vispiemērotāko.

Tomēr grima mākslinieki aizvien izmanto dažādus mazus trikus, kas uzkrāsotām skropstām liek izskatīties patiešām perfekti un efektīvi. Noskaidrosim, kādas ir šīs mazās viltībiņas!

Foto: Pixabay

1. Ja nelielos ādas laukumiņus starp skrpstām pirms tušas uzkrāsošanas nokrāso ar melnu acu zīmuli, skropstas izskatās vēl garākas un kuplākas, bet acu skatiens kļūs ļoti atvērts.

2. Ja pirms uzkrāsošanas ar tušu, skropstām uzliek mazliet pūdera, tās kļūst apjomīgākas un uzkrāsotas izskatīsies kuplākas.

3. Lai sasniegtu nevainojamu rezultātu, izmanto dažādas skropstu tušas vienā krāsošanās reizē, atkarībā no vēlmēm un vajadzībām: pagarinoša, kuplinoša, atdaloša. Jo ne vienmēr ar viena veida tušu izdodas sasniegt gaidīto. Kuru pēc kārtas izmantot, to izlemjat jūs pati.

4. Krāsainai skropstu tušai arī ir savi uzdevumi: zaļas krāsas tuša ļoti efektīvi izskatās zilas acu krāsas īpašniecēm, bet tām, kurām ir brūnas acis, jāizvēlas zila acu tuša. Violeta tuša arī piestāv brūnām acīm (piešķir “starojumu”), bet tumši zila der jebkurai acu krāsai un izskatās pietiekoši efektīvi.

5. Ja krāsojot skropstas jums šķiet, ka dažas ir saķepušas un nav atdalāmas, izmantojiet šo “mezgliņu” noņemšanai vecu skropstu tušas birstīti, kas pirms tam ir izmazgāta un izžāvēta.

LA.lv