Kokteilis
Mīli

5 greizsirdīgākās zodiaka zīmes uz pasaules: viņi paši to neatzīst0

Foto: Pixabay

Kamēr dažās ģimenēs starp partneriem valda sapratne un atbalsts, dažu cilvēku attiecībās greizsirdība spēj izpostīt teju visu! Daži cilvēki tik ļoti baidās zaudēt savu partneri, ka vēlas kontrolēt katru viņu soli. Viņiem ir jāzina, kurp viņš devās, ar ko satikās, kad atgriezīsies, turklāt zvanīs teju katras 20 minūtes.

Psihologi apgalvo, ka greizsirdība uzrodas tā dēļ, ka cilvēks patiesībā nav pārliecināts par sevi vai arī dažu citu iemeslu dēļ. Astrologi šo apgalvojumu papildina ar 5 greizsirdīgākajām zodiaka zīmēm, turklāt šie cilvēki paši to neatzīst – ne sev, ne citiem!

1. Dvīņi

Ārēji Dvīņi nekad neizrāda, ka viņi ir greizsirdīgi, tāpēc apkārtējiem dažkārt var likties, ka viņi nav greizsirdīgi. Taču viņu dvēselē mājo viesulis. Viņus ļoti aizvaino, kad viņu otrā pusīte kontaktējas ar kādu citu, viņuprāt, “konkurentu”, taču viņi šīs sajūtas ļoti rūpīgi slēpj.

2. Skorpions

Skorpioni ir ārkārtīgi greizsirdīgi, un viss tikai privātīpašniecisko sajūtu dēļ. Šādi cilvēki ir pārliecināti, ka, ja cilvēks viņu ir izvēlējies kā partneri, tas nozīmē, ka viņam ir jādara viss, ko viņš vēlas. Būt attiecībās ar Skorpionu ir patiešām sarežģīti un reizēm smagi.

3. Zivis

Zivis bieži izjūt greizsirdību sava zemā pašvērtējuma dēļ. Šie cilvēki baidās, ka mīļotais cilvēks no viņiem aizies un pametīs viņus dēļ kāda cita – labāka.

4. Vēzis

Tā kā Vēži paši ir tendēti krāpt savus partnerus, viņi baidās, ka viņu otrā pusīte var rīkoties tāpat. Viņiem “rādās” partnera meli un krāpšana teju visās situācijās. Tas, protams, Vēža otro pusīti ļoti nogurdina.

5. Vērsis

Vērsim ir ļoti bagātīga iztēle, tāpēc viņam bieži šķiet, ka jūs viņu krāpjat ar visiem pēc kārtas – sākot ar kaimiņu un beidzot ar pārdevējiem veikalā. Iesakiet savam mīļotajam cilvēkam vairāk atpūsties un mazāk skatīties seriālus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
7 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
5 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
6 stundas