Kokteilis
Mīli

5 galvenie principi: kas ir patiesa sievišķība?0

Foto: Pexels

Kas galu galā ir īsta sievišķība? Dzelzs lēdija vai maiga, sievišķīga būtne? Neskatoties uz daudzajiem sabiedrības stereotipiem, sievišķīgas var būt abas. Un tas nav atkarīgs tikai no gaumes un vēlmēm, vai vīriešiem, bet arī no tā, kādas un cik daudzas rakstura iezīmes piemīt katrai sievietei.

1. Spēja meklēt kompromisus

Sievišķīga un maiga sieviete neradīs skandālus. Bet tas arī neļauj viņai atstāt novārtā savus uzskatus un vēlmes. Viņa centīsies rast risinājumu, kas vienā vai otrā veidā būs piemērots abām pusēm, un tā ir patiesa sieviešu gudrība.

2. Prasme pasniegt sevi

Ir tādas sievietes, kuras nemaz nekautrējas no saviem trūkumiem (protams, pēc sabiedrības domām, nepilnībām). Un neviens tos neievēro! Lieta tāda, ka viņas spēj pareizi un kompetenti sevi pasniegt, koncentrējoties uz priekšrocībām, nevis uz trūkumiem.

3. Vēlēšanās mīlēt

Sieviete ir daudz vairāk apdāvināta ar šo talantu nekā vīrietis. Viņa vienkārši ir tam radīta. Taču dažreiz sievietes mēģina to noliegt, vienlaicīgi zaudējot sievišķību.

4. Spēja rūpēties par citiem

Empātija un vēlme par kādu rūpēties ir daudz vairāk attīstīta sievietēm. Ja jūs par kādu rūpēsieties, vīrietis zemapziņā domās, ka jūs būsiet arī lieliska māte viņa bērniem.

5. Prasme sasniegt mērķi

Sievietes ir stiprākas par vīriešiem. Viņas nepadodas un iet līdz galam. Un šāda rakstura īpašība patiesībā ir ļoti sievišķīga, jo tā iedvesmo vīriešus. Blakus šādai sievietei ikviens vēlas kļūt par īstu vīrieti, jo tā, savā ziņā, ir īsta sacensība!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv