Kokteilis
Dzīvo

5 frāzes, kas jūs padara par vieglu “mērķi” cilvēkiem ar ļauniem nodomiem0

Foto: Pexels

Vārdiem ir milzīgs spēks un tie var kā palīdzēt, tā arī kaitēt cilvēkam. Dažas frāzes var padarīt jūs par vieglu mērķi cilvēkiem, kam attiecībā pret jums nav labi nodomi un sagādāt ne mazums problēmu.

Sarunas ar nepazīstamiem cilvēkiem var izprovocēt skaudību un negatīvas emocijas. Tieši tāpēc ezotēriķi iesaka būt uzmanīgiem, sastopoties ar svešiem cilvēkiem un nerunāt “lieku”. Vienmēr atcerieties, ka vārdiem piemīt enerģētisks spēks, kas nozīmē, ka jārunā ir tikai tas, kas dod jums labvēlīgu spēku. Pretēja gadījumā jūs varat sastapties ar nopietniem šķēršļiem.

1. Nekad nesūdzies par savām problēmām un nestāsti par nesaskaņām mājās. Šādi teikumi ne tikai izposta jūsu privāto dzīvi, bet arī kļūst par tēmu, par ko baumot. Negatīvā enerģija, kas nāk no jums, noteikti atgriezīsies un postīs jūsu laimi. Turklāt no praktiskā viedokļa, vienmēr der paturēt prātā, ka ir cilvēki, kas uzzinot par jūsu problēmām, var to izmantot pret jums.

2. Arī lielīšanās nerada pozitīvas emocijas. Jebkuras frāzes, ar kurām jūs pārējos informējat par saviem panākumiem, var pavērsties pret jums. Skaudība un negatīvas emocijas var nākt no cilvēkiem, kuriem jūs būsiet lielījies par saviem sasniegumiem.

Foto: Pexels

3. Nevajadzētu runāt ar mazpazīstamiem cilvēkiem par savu privāto dzīvi, pat, ja jūs gribat tikai dalīties pieredzē, cik laimīgi esat savās attiecībās. Tamlīdzīgas frāzes, ja tiek pateiktas cilvēkiem, kuriem attiecībā pret jums nav pārāk labu nodomu, var izprovocēt agresiju un kaitēt jūsu enerģētikai. Nav izslēgts, ka jūsu lieliskās attiecības var kāds sākt apskaust, un to jūs negribat pavisam noteikti.

Foto: Unsplash

4. Runāt par finansēm un naudu vajadzētu tikai un vienīgi ar saviem tuviniekiem. Svešus cilvēkus nevajadzētu informēt par saviem ienākumiem. Bez tam, jūs varat kļūt par skaudības un nenovīdības upuri. Izvairieties no sarunām, kas skar jūsu atalgojumu vai citus mantiskus darījumus, lai nepakļautu savu finansiālo nodrošinājumu riskam.

Foto: pexels.com

5. Izvairieties runāt ar svešiniekiem par savu pašsajūtu un veselības stāvokli. Šādas sarunas vajadzētu runāt tikai ar savu ārstu. Pieminot svešam cilvēkam, ka jums ir izcila pašsajūta un veselība, jūs par to kāds var apskaust, dažkārt pat neapzinoties. Tieši tas pats attiecas uz jūsu pašsajūtu – vai jūtaties labi vai slikti, neinformējiet par to svešus cilvēkus, kuru nodomi jums nav zināmi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv