Sievietes augstpapēžu apavos ir sievišķības iemiesojums un, protams, ka jauc galvu arī vīriešiem. Kāpēc? Lūk, 5 pārliecinoši iemeslu, kāpēc tā notiek.

1. Augsti papēži padara sievietes augumu ievērojami garāku. Tie izceļ pēdas izsmalcinātību un vizuāli palielina leņķi starp pēdu un apakšstilbu, kas savukārt padara slaidāku visu kāju siluetu.

2. Papēži padara mūs slaidākas, t.i. padara mūs seksuālākas vīriešu acīs. Jostas vietas izliekumam kopējā siluetā klāt pievienojas izliekums starp apakšstilbu un papēdi. Tādēļ augstie papēži sievieti padara izsmalcinātu – slaidu.

3. Augstie papēži pasvītro sievietes neatkarību, pievieno tēlam dažas feminisma notis. Nav svarīgi, kā sieviete ir apģērbta, ja viņa ir kurpēs ar seksuālu, augstu papēdi, vīrieši skatīsies uz tādu sievieti pavisam citādāk.

4. Ejot, papēža augstuma dēļ, palielinās kājas garums, un tas ļauj gurniem šūpoties mazliet vairāk nekā parasti. Kur parasti skatās vairums vīriešu vispirms? Tās nebūt nav acis.

5. Augsti papēži dara sievieti atbildīgu par savu ārējo izskatu. Papēži neļauj atslābt un pazaudēt modrību, pagrimt un izplūst, viņi tur tevi tonusā un pacilātā noskaņojumā.