Kokteilis
Dzīvo

5 drošas pazīmes: tavā mājoklī ir ieviesusies negatīvā enerģētika0

Foto: Pixabay

Filmas un stāsti par to, ka mājoklī ir ieviesies kāds nelūgtais viesis, atnesot līdzi negatīvo enerģiju, parasti kļūst par ļoti iecienītām skatītāju vidū. Taču diez vai kāds no viņiem gribētu patiešām dzīvot šādā mājoklī! Kā saprast, ka mājās ir ieviesusies negatīvā enerģija, kas traucē tev dzīvot un justies komfortabli pašam savās mājās?

1. Tu nespēj mājās ieviest kārtību

Agrāk, lai sakārtotu savu māju, tev vajadzēja vien labu noskaņojumu un dažas stundas. Tagad, lai arī tu centies novākt lietas aiz sevis un lūdz to darīt saviem mājiniekiem, nekārtība aug pa stundām. Tas, visdrīzāk, ir tāpēc, ka tavā galvā un apziņā valda haoss, ko izraisa negatīvā enerģija turpat tev blakus – tavās mājās.

2. Tu sapņo sliktus sapņus

Visdrīzāk, ka tu vēl cīnies ar bezmiegu. Un kad beidzot tev izdodas aizmigt, tu redzi sliktus sapņus. Nakts murgi teju vai katru nakti liek tev pamosties nosvīdušam ar ātri skrienošu pulsu. Ja šādi sapņi pārvēršas par “seriālu”, pavisam droši, ka tavā mājā ir negatīvā enerģija.

3. Tu nepaspēj dienas laikā izdarīt plānoto

Ja tu agrāk, saplānojot savu dienu, bez problēmām varēji padarīt visu, ko esi iecerējis, bet tagad tev viss “krīt no rokām” un tu meklē iemeslu, lai to nedarītu, ļauj domāt, ka ir mainījusies mājas enerģētika. Negatīvā enerģija ir raksturīga ar to, ka novērš uzmanību un traucē koncentrēties. Galu galā, tu nepaspēj izdarīt daudz, ko biji iecerējis.

4. Tu esi kļuvis par pesimistu

Ja tu agrāk uz dzīvi skatījies gaišu skatienu, tad tagad tu jau pirms notikumiem nolem sevi – man nekas neizdosies, risks ir pārāk liels. Visdrīzāk, nav nemaz jēgas mēģināt. Un tas “kaut kas” patiesībā mājo tavā mājā.

5. Tev ir mainīgs garastāvoklis

Ja tu nemitīgi maini savus plānus – te ķeries pie viena, te – pie otra, galu galā, protams, nekas nesanāk un ir pilnīgs haoss. Tavā galvā valda haoss! Un, tici, tu pats pie tā neesi vainīgs.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
57 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
7 stundas