Teju katra sieviete ir dzirdējusi neskaitāmus stāstus par to, kādēļ vīrieši sāk krāpt savas sievietes. Attiecības kļūst garlaicīgas un viņi vienkārši sāk dzīvot dubultu dzīvi aiz savas partneres muguras. Un tomēr, neskatoties uz to, cik bieži sabiedrībā nākas ar šo problēmu saskarties, mēs joprojām brīnāmies par to, kāpēc tas notiek.

Diemžēl jāatzīst, ka dažkārt arī sievietes reaģē pārāk asi un apvaino vīriešus nepatiesi. Tāpēc lūk, visām paranoiskajām sievietēm, kuras uztraucās par to, ka viņu vīrieši varētu būt neuzticīgi, dažas pazīmes, kas liecina, ka tavs vīrietis tevi nekrāpj un visdrīzāk to nekad arī nedarīs.

1. Viņš vienmēr ir godīgs. Viņš vienmēr godīgi atbild par savu atrašanās vietu, turklāt viņam nav problēmu būt atklātam pret tevi arī savās jūtās un domās. Viņš zina, ka tu viņu pieņem un mīli ar visiem viņa trūkumiem tikmēr, kamēr viņš tev ir uzticīgs.

Foto: Unsplash

2. Viņš dara visu, lai viņa klātbūtnē tu vienmēr justos droši. Tev pat nav viņam jāzvana vai jāsūta ziņas katru mīļu brīdi, lai jautātu par to, kur viņš atrodas, par viņa plāniem,par to, kas viņu traucē. Viņš tev ir kā atvērta grāmata un labprāt pats uzņemas iniciatīvu, lai informētu par notiekošo viņa ikdienas dzīvē.

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

3. Viņam ir saspringts ikdienas ritms.  Ja tavs partneris visu laiku atrod, ar ko nodarboties, tad visticamāk viņam gluži vienkārši fiziski nebūs laika, lai iesaistītos attiecībās ar kādu trešo personu. Ja tu zini, ka viņš ikdienā ir aizņemts ar darba pienākumu pildīšanu, hobijiem vai kādām sportiskām aktivitātēm, tad esi droša, viņš tiešām dara to, ko saka.

4. Viņš ir “nodedzinājis tiltus” ar savām iepriekšējām attiecību partnerēm. Daudzas reizes vīrieši izdara sānsoli attiecībās tieši ar savām bijušajām partnerēm, jo nav vēl tikuši pāri attiecībām. Taču, ja tavs partneris ir izbeidzos jebkādu kontaktu, tostarp ir ticis pāri visām sajūtām, tad vari būt droša, ka tev nav par ko uztraukties un tu esi vienīgā sieviete, kurai viņš velta savu laiku.

Foto: Fotolia

5. Viņš vienmēr tavas vajadzības izvirza priekšplānā. Pašaizliedzīgs vīrietis nekad nekrāps savu partneri. Viņš ir neticami iejūtīgs un zina, cik ļoti viņam sāpētu, ja viņš piedzīvotu krāpšanu no partneres puses. Viņš nekad nedarīs to, kas varētu sāpēt otram. Viss, ko šāds vīrietis ir spējīgs darīt – padarīt tevi par laimīgāko sievieti pasaulē ik brīdi, esot kopā.