Smaržas un aromāti ir iespaidīgs informācijas avots, kas ļoti spēcīgi ietekmē cilvēka zemapziņu. Mums apkārt esošie aromāti patiesībā spēj sniegt daudz vairāk informācijas kā mēs varam ieraudzīt, izdzirdēt un sajust. Neticiet? Pajautājiet dzīvniekiem!

Tā, piemēram, vai jums būtu interesanti uzzināt, kā smaržo sieviete, kas ir spējīga vīrietim likt “jukt prātā”?

Lūk, 5 sievietes aromāti, kuru dēļ ikviens vīrietis zaudē veselo saprātu:

1. Intīmās vietas aromāts

Sieviete, kurai ir vesela intīmā mikroflora izceļas ar īpašu, individuālu aromātisko “buķeti” un lai arī šis aromāts ir tik tikko notverams, uz vīrieša smadzenēm tas darbojas burtiski kā atombumba. Vīrietis, kurš sajūt šo īpašo smaržu, savu mīļoto sievieti atpazīs starp tūkstošs citām un nekad, nekad nesajauks ne ar vienu citu. Sievietes vaginālais aromāts vīrieti uz mirkli var padarīt par tiešām spriest nespējīgu.

2. Ķermeņa smarža cikla beigās

Foto: Pexels

Dažas dienas pirms menstruāciju sākuma sievietes ķermenis pastiprināti izdala “feromonus”, kuru vīrieši uztver gluži kā tēviņi dzīvnieku pasaulē. Dzīvnieciski instinkti vīriešus šajās sievietes īpašajās dienās padara “vājus”, kaislīgus un neprātīgus. Gudras sievietes lieliski zina, kā šo laiku izmantot!

3. “Vakardienas” matu smarža

Matos ļoti ilgi saglabājas dažādi aromāti. Tie tāpat uzsūc arī sievietes ķermeņa aromātu. Vīriešiem patīk “iegremdēties” garajos sievietes matos un tos smaržot. Protams, arī vīriešiem patīk just šampūna vai matu balzama aromātu, taču mati, kas “glabā”, piemēram, vakardienas mīlēšanās smaržu, vīriešiem šķiet ļoti īpaši.

4. Viegla sviedru smarža

Foto: Pexels

Sviedri, lai cik dīvaini arī tas neskanētu, ir jaudīgs dabisks afrodiziaks. Neliels sviedru daudzums saturs tā saucamos “feromonus”, kas vīrietī izraisa vēlmi mīlēties ar sievieti. Šis trauslais, tik tikko jūtamais aromāts, kas vīrieša zemapziņā saistās ar veselīgu, aktīvu sievietes ķermeni, ir viens no spēcīgākajiem, kam vīrieša oža ir pakļauta.

5. Jauna ķermeņa smarža

Diemžēl, jo jaunāks ķermenis, jo izteiktāka ir tā dabiskā smarža. Novecošanās rezultātā palēninās daudzi procesi, tajā skaitā, arī smaržas izdalīšanās. Šis sievietes ķermeņa aromāts, kas ir izteikts tieši jaunībā, gluži instinktīvi vīrietim liek sievieti iekārot.