Kokteilis
Mīli

5 brīnišķīgi veidi, kā likt vīrietim noprast, ka esi lieliska gultā0

Foto: Shutterstock

Lielākajai daļai cilvēku attiecību sākumā nav nekādu plānu par kopīgu nākotni. Bet sievietēm ir vēlmes. Un arī vīriešiem tādas ir. Ja tās saskan – tā ir harmonija. Ja nesaskan – arī tas ir normāli. Ikviens var būt brīvs savā izvēlē. Taču, ja runa ir par vēlmēm, ne vienmēr sieviete būs tā, kas spers pirmo soli, lai tās izrādītu, pat neskatoties uz to, ka potenciālais ilgtermiņa attiecību partneris viņu saista kā emocionāli, tā fiziski.

Jebkura sieviete ar savu rīcību var likt vīrietim piesaistīt uzmanību un noprast tavus nodomus. Vēl jo vairāk – ir vairāki brīnišķīgi veidi, kā likt vīrietim noprast, ka gultā tu esi lieliska un kopā spēsiet gūt kaislīgus intīmos mirkļus.

1. Vienmēr izveido acu kontaktu

Foto: Shutterstock

Ne velti ir teiciens, ka acis ir cilvēka dvēseles spogulis. Skatīšanās acīs dažkārt var izteikt vairāk kā simtiem vārdu. Turklāt ielūkošanās acīs spēj uzbudināt. Pārliecinies, ka tavas acis pauž tieši to, ko tu gribi pavēstīt savam vīrietim.

2. Esi atklāta, taču zini robežas

Foto: Shutterstock

Esi emocionāla un jutekliska, taču neaizmirsti par eleganci. Tev ne vienmēr ir jābūt kailai, lai būtu iekārojama vīrieša acīs. Uzvelc skaistu kleitu, kas atsedz tavas kājas vai blūzi, kas atkailina plecus. Un pats galvenais, esi eleganta un koķeta. Tas ļaus viņam noprast, ka arī gultā esi koķeta un kaislīga. Tas vīriešu galvās rosinās fantāziju.

3. Parādi, ka esi atlētiska un labā fiziskā formā

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Ja runa ir par lielisku un kaislīgu seksu, tad fiziskā sagatavotība ir ļoti svarīga. Ja vēlies, lai vīrietis saprot, cik lieliska esi gultā un cik mežonīgu nakti jūs kopā varēsiet pavadīt, parādi viņam, cik atlētiski un fiziski izturīga esi, piemēram, dodoties kopīgā pārgājienā. Vai varbūt dodaties kopā uz jogu, redzot, cik elastīga tu esi un cik ļoti spēj variēt ar savu ķermeni – tas radīs labu priekšstatu par viņa acīs.

4. Parādi, ka tu labi dejo

Uzaicini viņu dejot un parādi vīrietim, cik  lieliski tu spēj uzņemties kontroli pār savu ķermeni. Vēl jo vairāk, ļauj viņam tevi vadīt un izjust, kā kustās tavs ķermenis. Arī šis veicinās fantāziju par to, cik lieliska varētu būt nakts kopā.

5. Pārsteidz viņu peldkostīmā

Foto – Shutterstock

Ierosini vīrietim kopā doties uz pludmali vai spa. Tā būs lieliska iespēja dot viņam iespēju ieraudzīt tavu ķermeni un redzēt, kā tas kustas esot gandrīz kails. Turklāt ļaujies attiecīgajam noskaņojumam, esi koķeta un ļoti maiga pret vīrieti, tādējādi parādot, cik jutekliska tu spēj būt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
42 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
54 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
50 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
42 minūtes