Kokteilis
Dzīvo

5 bīstami augi, kas izjauc attiecības un no mājām “aizdzen” vīriešus0

Foto: pexels

Protams, var uzskatīt, ka augi un ziedi, kas no mājām “aizdzen” vīriešus ir izdomājumi, tomēr šie ticējumi “dzīvo” jau kopš senseniem laikiem. Šo attiecību jaucēju augu sarakstā lielākoties dominē šie pieci augi, kurus nebūtu ieteicams turēt mājoklī arī tad, ja vēl neesi precējusies. Jebkurā gadījumā par tiem un to ietekmi uz attiecībām un mīlestību klīst leģendas. Un, kā noprotat, ne mīlas.

Efeja

Publicitātes foto

Ja var ticēt senseniem ticējumiem, tad tieši efeja tiek nosaukta kā augs Nr. 1, kas no mājokļa “aizbiedē” vīriešus. Bet varētu taču likties, ka tik skaists augs, kam patīk vīties gar mājas sienām… Bet ticējumi ir ticējumi. Un viens no tiem arī vēstī – jo bagātīgāk vijas un aug efeja, jo ātrāk no šīs mājas pazūd vīrieši…

Paparde

Foto: C12/SHUTTERSTOCK

Jau izsenis šis augs tiek saistīts ar melno maģiju, raganām un citādiem rituāliem. Tāpēc jau kopš senseniem laikiem cilvēki uzskata – papardes vieta ir mežā. Paparde, kas atrodas telpās, “apēd” skābekli un izdala ogļskābo gāzi, kā arī “izsūc” cilvēku enerģiju. Un vīrietis, saprotams, arī ir cilvēks. Neturiet mājās augus, kas “apēd” jūsu enerģiju!

Dīfenbahija

Pubicitātes foto

Šis mūžzaļais augs savu nosaukumu ieguvis par godu dārzniekam Jozefam Difenbaham. Bija laiks, kad šis cilvēks bija galvenais dārznieks slavenajos Vīnes dārzos un bija patiešām viens no izcilākajiem sava aroda profesionāļiem. Taču ir zināms (un šis nav ticējums), ka dīfenbahija ir indīgs augs, un tās lapas nav ieteicams pat aiztikt ar rokām, kur nu vēl tās mēģināt “pagaršot”. Iespējams, tieši ar šo faktu arī saistīts ticējums, ka dīfenbahija no mājām aizdzen vīrieti, kurš, acīmredzot, negrib dzīvot mājoklī, kurā sieviete tur un aprūpē augu, kam ir indīgas lapas…

Monstera

Monstera. Foto – Shutterstrock

Šo augu nav ieteicams turēt mājoklī ne tikai kā “vīriešu aizbiedētāju”, bet arī tāpēc, ka tas mīl ļoti karstu un mitru tropu klimatu, kādu nodrošināt mājoklī, protams, nav iespējams. Jā, un ticējums, ka vīrieši “bēg” no mājām, kurās aug monstera, ir gana seni. Iespējams, iemesls ir bijis visai triviāls – ja nu kāda sieviete tomēr ļoti aizrāvusies ar ieceri mājās audzēt monsteras un piekopusi augiem nepieciešamo tropu klimatu, vīrietim tas gluži vienkārši kļuvis apgrūtinošs, tāpēc viņš devies dzīvot tur, kur sievietei mājās nav tropu karstums un mitrums.

Ķīnas roze (hibisks)

Foto – Sandra Ruska

Ticējums vēstī, ka, lai arī Ķīnas roze visu šo nosaukto augu vidū ir vienīgais patiešām skaistais zieds, to neiesaka turēt neprecētu sieviešu istabās, jo tas draudot ar to, ka sieviete tā arī visu dzīvi pavadīs vientulībā. Indiešu mitoloģijā šis zieds ir minēts kā dievietes Kali mīļākais zieds, taču pati dieviete ir saistīta ar nāvi.

LA.lv