Kokteilis
Mīli

5 biežākie “klupšanas akmeņi”, ko sievietes pieļauj attiecībās0

Foto: Shutterstock

Ja tu attiecībās pieļauj šīs kļūdas, tad vari būt droša, ka šīs darbības liek vīrietim no tevis atsvešināties. Tās liek attiecībām palikt bezpersoniskām, aukstām un vienmuļām. Tajās sākās domstarpības un jūs pēkšņi kļūstat neinteresanti viens otram.

Ja tu konstatē, ka pieļauj vairākas no šīm kļūdām, tad ir pēdējais laiks vērst tās par labu, lai saglābtu attiecības. Visiem zināms, ka attiecībās jāiesaistās abiem, tāpat arī mīlestība jākopj abiem partneriem.

Esam apkopojuši 5 būtiskākās kļūdas, ko sievietes pieļauj attiecībās. Šo kļūdu dēļ attiecības parasti izjūk, neskatoties uz to, ka sākotnēji šķita, ka esat saderīgākais pāris pasaulē.

1. Tu uzsāc attiecības pārāk strauji

Foto: Pexels

Pirms attiecību uzsākšanas tev būtu jāsaprot, vai vispār esi tām gatava. Nav jēgas iesaistīties attiecībās, ja neesi vēl tikusi pāri iepriekšējām, jo īpaši, ja tavā prātā vēl aizvien ir tavs bijušais partneris. Iesaistīšanā attiecībās nozīmē uzņemties lielu atbildību par partneri, tāpēc sagatavošanās attiecībām vienmēr ir īstas mīlestības atslēga. Jautāsi, kā sagatavoties attiecībām? Izbaudi randiņu periodu, iepazīsti partneri – viņa stiprās un vājās puses. Piedzīvojat skaistus un, iespējams, ne tik skaistus mirkļus kopā. Pārliecināties, ka vēlaties būt kopā viens ar otru.

2. Tu ignorē domstarpības, un ceri, ka vīrietis visu izlabos

Problēmas attiecībās nekad neatrisinās pašas par sevi, tāpēc neļauj maziem strīdiem un citām nesaskaņām samilzt par ko lielu. Ja vēlies, lai attiecības ir mīlošas un veselīgas, tev jārūpējas par saticību un līdzsvaru tajās. Vienmēr rīkojies nesaskaņu gadījumā, esi gudrāka un parūpējies par to, lai situācijas tiktu izrunātas. Komunikācija ir veiksmes atslēga, arī attiecībās.

3. Tu ignorē dzīvi ārpus attiecībām

Foto: Shutterstock

Tikai tāpēc, ka esi attiecībās, nenozīmē, ka tev ir pilnībā jāatsakās no savas ierastās ikdienas dzīves. Tu esi personība, ar saviem mērķiem, sapņiem un hobijiem. Esot attiecībās tev jāspēj uzturēt arī labas attiecības ar saviem ģimenes locekļiem un draugiem. Romantiskas attiecības ir tikai daļa no tavas laimīgās dzīves. Atceries, ka tikai tu pati esi savas laimes kalēja.

4. Tu nerunā par sarežģītām lietām, piemēram, finansēm vai jūtām

Esot attiecībās, īpaši, ja tās ir ilgtermiņa, jums jāspēj komunicēt vienam ar otru par teju pilnīgi visu. Jums jābūt ne vien intīmo attiecību partneriem, bet arī labākajiem draugiem. Pat sarežģītās situācijās jums jābūt pārliecinātiem, ka varat doties viens pie otra pēc atbalsta un padoma. Tieši spēja komunicēt padarīs jūs par emocionāli tuviem.

5. Tu nevēlies pilnveidot un attīstīt sevi un savas attiecības

Foto: Fotolia/ Schum

Kā jau cilvēciskas būtnes, mēs visu laiku maināmies, un zinām, ka visu veidu pārmaiņas veicina personisko izaugsmi. Tā tam vajadzētu būt arī attiecībās. Attiecībām ir jābūt mīlošām un jēgpilnām. Taču tu nedrīksti aizmirst par sevis kā personības nepārtrauktu pilnveidošanu un attīstīšanu. Tikai tādā veidā jūs spēsiet motivēt viens otru kļūt par labākām personībām, tādējādi arī attīstot attiecības un padarot tās daudz mīlošākas un uzticamākas. Ņem vērā, ka nevienam cilvēkam nepatīk dzīvot rutīnā, tāpēc parūpējies par ikdienišķiem niekiem un sīkumiem, sarunām un motivāciju, kas pilnveidos jūs kā personību un arī jūsu attiecības.

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits 1
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
7 stundas