Ja jums agrāk patika nēsāt īsus svārkus, apspīlētu apģērbu un visu to, kas tikai akcentē jūsu augumu, tad sasniedzot 40 gadu vecumu vajadzētu aizdomāties par savu garderobi. Jūs varat izmēģināt dažādus virzienus, eksperimentēt, bet jums ir jābūt uzmanīgai ar dažām lietām, kuras stilisti neiesaka izvēlēties, ja esat sasniegusi 40 gadu vecumu.

Mini – svārki

40 gadu vecumā vajadzētu par tādiem aizmirst. Ja jums patīk valkāt svārkus, izvēlieties zīmuļ-svārkus vai maksi – svārkus, kas nav pārlieku kupli.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Kļoša bikses

Šāda veida bikses izskatās labi tikai konkrētam auguma tipam, lai arī kāds būtu jūsu vecums. Ja jums kļoša bikses nepiestāv, tad tās tikai sabojās jūsu tēlu.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Leoparda raksts

Apģērbi leoparda rakstā vairumā gadījumu izskatās nedaudz vulgāri, bezgaumīgi un “lēti”. Lai neradītu par sevi šādu priekšstatu, stilisti iesaka neeksprimentēt ar leoparda printu un neizvēlēties šādus apģērbus. Sievietēm pēc 40 eleganti izskatās drēbes vienā tonī.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Masīvas rotaslietas

Auskari, rokassprādzes un citas rotaslietas – tas ir liels jūsu stila akcents. Stilisti sievietēm jūsu vecumā iesaka izvēlēties klasiskas vērtības – dārgmetāla rotājumus, nepārpīlētos izmēros, kas ir vienkārši, bet eleganti.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Apspīlēts apģērbs

Ja jūsu figūra jau sen nav 90-60-90, tad noteikti jāatsakās no idejas par apspīlētu apģērbu. 40 gadus vecām dāmām silisti iesaka izvēlēties apģērbu taisnā piegriezumā, kas ne tikai palīdzēs noslēpt auguma nepilnības, bet arī akcentēs eleganci.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem