Kokteilis
Dzīvo

4 zodiaka zīmju vīrieši, no kuriem gaidīt atbildību attiecībās ir naivi0

Foto: Pexels

Vīriešiem nepatīk pārlieku liela atbildība, rutīna attiecības un bezierunu “paklausība”. Dzīve, protams, daudzus salauž, viņi kļūst nopietnāki un arī atbildīgāki. Taču daži vīrieši to neiemācās nekad. Iemesli ir daudz un dažādu, bet lielu lomu tajā spēlē arī vīrieša dzimšanas datums un viņa zodiaka zīme.

Uzzināsim, kuri vīrieši ir kā mazi puikas visu savu dzīvi, kas nevēlas uzņemties ne atbildību, ne reizēm arī spēj atbildēt par savu rīcību:

4. vieta – Skorpions

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji patiešām ir mistiskas būtnes, kas paši sev vēlas izvēlēties dzīves jēgu un nozīmi. Un viņi izvēlas. Daži no šiem vīriešiem kļūst par ideāliem ģimenes tēviem un vīriem. Taču šādi gadījumi ir tiešām reti.
Skorpions ir kā karš, dabas katastrofa, mistika un apokalipse vienlaicīgi. Patiesībā šie vīrieši ar šīm īpašībām, kas mājo viņos, cīnās bez pārtraukuma. Taču, lai šo cīņu spētu uzvarēt, ir nepieciešama koncentrēšanās. Un citi cilvēki (tajā skaitā ģimenes locekļi) viņiem traucē. Pret šo cīņu pašam ar saviem dēmoniem viņi izturas patiešām atbildīgi. Diemžēl tā ir vienīgā atbildība, ko viņi spēj uzņemties. Citās sfērās viņi ar tādu centību neizceļas.

3. vieta – Dvīņi

Dzīvot kopā ar vīrieti – Dvīni ir kā spēlēt loteriju. Kad tu ar viņu iepazīsies, tev, iespējams, liksies, ka esi izvilkusi laimīgo lozi. Viņš ir asprātīgs, izsmalcināts, jautrs un seksuāls. Tā arī ir, jo Dvīņos nedzīvo viena personība, bet vismaz divas, bet reizēm – vesela armija. Tāpēc esi gatava, ka šis vīrietis dažu stundu laikā var pilnīgi mainīties un pārvērsties par pilnīgi citu cilvēku.
Aplidojot sievieti, viņi, protams, veltīs viņai visu uzmanību. Taču nākošajā dienā pēc lieliska randiņa, iespējams, viņš vairs nebūs ne iemīlējies, ne ieinteresēts šajās attiecībās. Tikpat labi, iespējams, tu pati visu pārprati un īstenībā viņš tev nemaz neko nesolīja. Šo vīriešu devīze ir: “Mani neuztrauc tas, ko tu par mani domā. Jo es par tevi nedomāju vispār!”.
Savukārt pēc kādas nedēļas vai divām viņš, iespējams, atcerēsies, ka bija taču tāda interesanta sieviete – simpātiska, ar labu humora izjūtu un atkal kļūs par džentlmeni. Bet būsim godīgi, tev to vajag?

2. vieta – Zivis

Foto: Pexels

Vīrieši – Zivis ir kā mazi puikas, kuriem visu dzīvi nepieciešama blakus “mamma”, kas par viņiem rūpējas. “Es esmu noguris. Man viss ir apnicis. Es gribu atpūsties,” – vīrs var pateikt sievai pēc tam, kad aizgājuši mājās viesi un palicis sakārtot māju pēc viesībām… Un tā tas notiks visu laiku, visu jūsu kopdzīvi. Tev nāksies apgūt no viņa mātes dažādas “instrukcijas” – kā viņu ārstēt, kad viņam sāp galva un ko darīt tad, kad viņš pārnāk no darba sliktā noskaņojumā.
Turklāt šie vīrieši vēl ir arī viltīgi. Un šo viltību daba tiem ir piešķīrusi tāpēc, lai viņi visu mūžu varētu dzīvot “uz kāda rēķina”, īsti neko nedarot. Šo vīriešu lielākais trūkums ir tas, ka viņi dzīvo nemitīgās fantāzijās – jā, tajās viņu ģimenes dzīve un pasaule ir sakārtota teju ideāla, tikai tad, kad runa ir par reāliem darbiem, šie vīrieši labāk izvēlas turpināt sapņot, nekā darīt kaut ko, lai fantāzijas kļūtu par realitāti.
Lai viņu dzīve nekļūtu patiešām tukša un vienam pašam ar sevi, viņi ir ļoti viltīgi. Viņiem ir labi attīstīta intuīcija un viņi labi jūt cilvēkus. Pateicoties šīm spējām, viņi bieži vien spēj visu noorganizēt tā, ka kāds cits viņu vietā paveic “melno darbu”, bet viņi paši plūc darba augļus.

1. vieta – Strēlnieks

Vai jūs kādreiz dzīvē esat redzējis nopietnu un atbildīgu Strēlnieku – vīrieti? Diez vai. Vīrieši, kas ir dzimuši šajā zodiaka zīmē “lidinās mākoņos” visu savu dzīvi. Viņi patiešām neieredz vārdus “pienākums” un “atbildība”. Savukārt piedzīvojumi, negaidītas plānu maiņas, brauciens rītdien uz Āfriku – tipiska vīrieša – Strēlnieka uzvedība.
Kā noproti, arī attiecībās šie vīrieši nespēj būt pārāk atbildīgi. Kam viņiem rūpes un atbildība? Viņi spēj bez tā visa iztikt! Pat, ja ir gadījies tā, ka tu esi iemīlējusies šādā vīrietī, nelolo cerības, ka viņš būs uzticams. Vakarā viņš tev dziedās vienu dziesmu, bet no rīta rīkosies pavisam citādi.
Bezatbildību viņi izmanto kā savas brīvības garantu. Strēlnieks ir vienmēr un visur, bet nekad ne vienā vietā, piemēram, mājās. Viņš var ilgstoši uzturēties tikai tādās mājās, kur viņu pieņem (un priecājas) tādu, kāds viņš ir. Ja jūs kaut kādā veidā vēlēsieties viņu mainīt, nākošajā rītā viņš būs nozudis tālēs zilajās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

 

LA.lv