Ir sievietes, kas ir gluži kā radītas mīļotās sievietes lomai un attiecības ar viņām daudzu gadu garumā vīrieti dara laimīgu. Taču ir tādas sievietes, kuras iepazīstot, stiprais dzimums spēj domāt tikai par to vien, kā no šī “slazda” tikt ārā un aizbēgt prom…

Viņas ir egoistiskas, histēriskas un neiecietīgas. Kā tu domā, vai esi starp viņām?

Skorpions

Skorpioniem, it īpaši sievietēm, piemīt daudz dažādu īpašību, kas viņas reizēm padara gluži neizturamas. Turklāt, jo tuvākas jums ar viņiem ir attiecības, jo spilgtāk šīs briesmīgās īpašības var izjust uz savas ādas. Pirmkārt, tā ir ietiepība: viņas nekad neatzīs, ka viņām nebija taisnība, visbiežāk (kas vēl ļaunāk) viņas to patiešām neapzinās. Dažkārt viņas ir vienkārši pārliecinātas par to, ka apkārtējiem viņu uzvedība ir jāpieņem, bet reti kad aizdomājas, ka varbūt vajadzētu mainīt kaut ko sevī, lai attiecības ar citiem cilvēkiem izveidotos labākas. Bez tam, ja jums ir gadījies kā nodarīt pāri sievietei – Skorpionam, viņa to nekad neaizmirsīs, turklāt garantēti vēl arī atriebsies. Šo sieviešu vajadzība pēc varas apziņas viņas bieži vien padara par īstiem mājas tirāniem.

Lauva

Lauvas pieprasa īpašu uzmanību pret sevi: viņām šķiet, ka par viņām ir jāstāv un jākrīt, viņas ir jādievina un jānēsā uz rokām. Tiklīdz viņa jutīs, ka visa uzmanība ir veltīta viņai, viņa sāks “iekarot” šo vīrieti, turklāt diezgan nopietniem paņēmieniem. Lauvas piedevām vēl ir ļoti greizsirdīgas un spējīgas uztaisīt milzīgu skandālu tikai par to vien, ka kāda cita sieviete paskatījās uz viņas mīļoto vīrieti (par to, ka to varētu izdarīt viņš, labāk pat nedomāt). Ja tiek aizskarta Lauvas pašcieņa – viss ir zudis un uz visiem laikiem. Kā minimums, jūs gaida skandāls, bet, visdrīzāk, tomēr šķiršanās uz līdzenas vietas. Šīs sievietes ir viegli “atšķirt” no citām: viņas ņem visu to, ko viņām vajag un nemokās par to nekādos sirdsapziņas pārmetumos. Vīrieti viņas uztver kā devēju un neuzskata, ka viņam kaut kas būtu jādod arī pretī.

Auns

Būt attiecībās ar sievieti – Aunu nav viegli, it īpaši, ja jūs vēlaties klasiska tipa attiecības, kur vīrietis ir ģimenes galva. Šīs sievietes ir ļoti valdonīgas un egoistiskas, viņas nekad nevienam nepakļausies un neieklausīsies citu viedokļos. Viņas ir prasības pret apkārtējiem, it īpaši pret saviem tuviniekiem, turklāt nekad nav gatavas kompromisiem: viņu prasības ir jāizpilda tūlīt un nekavējoties. Ja kaut kas notiek ne tā kā plānots, viņas sarīkos histēriju, bet, galu galā, var arī vienkārši sakravāt koferi un aiziet, bez atbildēm un paskaidrojumiem.

Ūdensvīrs

Šīs sievietes nav riebīgas klasiskajā izpratnē: viņas ir dzīvespriecīgas, nemīl radīt problēmas un vispār – pēc iespējas cenšas izvairīties no negatīvām emocijām. Taču attiecības ar viņām ir sarežģītas cita iemesla dēļ: viņas ir pārāk lielas brīvdomātājas un cik vien ilgi iespējams cenšas izvairīties no atbildības. Tāpēc, ja vien jūs esat iecerējis noturēt sievieti Ūdensvīru uz visiem laikiem, tas var izrādīties ļoti grūti un sarežģīti. Šīs sievietes vēlas, lai katra viņu diena būtu piepildīta ar spilgtiem notikumiem, turklāt ļoti baidās no rutīnas attiecībās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem