Dažas sievietes līdz ar gadiem izskatās elegantākas un pievilcīgākas nekā jaunībā. No neglītiem pīlēniem viņas top par skaistiem gulbjiem. Par šādām sievietēm saka, ka viņas ir kā vīns – jo vecākas, jo lieliskākas!

Izrādās, noteiktām zodiaka zīmēm šī īpašība piemīt, un katrai no viņām ir sava unikālā spēja saglabāt jaunību!

Dvīnis

Publicitātes foto

Komunikablie un enerģiskie Dvīņi nekad nesēž bezdarbībā. Viņu Gaisa stihija tāpat ietekmē viņu dzīves ritējumu. Patiesībā Dvīņu sievietes vēlos gados ir gatavas ģimenes dzīvei, viņas bieži maina partnerus, dzīvesvietu un no malas varētu šķist, ka “haotiski” mētājas pa dzīvi. Bet patiesībā viņas kategoriski atsakās pieņemt savu briedumu. Par šādu “uzvedību” apkārtējie bieži viņas nosoda. Tikai draugi un kolēģi vienmēr ir priecīgi, ka viņu vidū ir sieviete Dvīnis, jo viņa vienmēr atraktīva un jautra.

Grūti pateikt, vai savas dzīves uztveres dēļ vai kā citādi, bet Dvīņi sievietes vienmēr izskatās jaunākas par saviem gadiem. Tiesa, viņas ļoti seko līdzi savam ārējam izskatam, rūpējas par sevi un viņām patīk radīt “iespaidu” apkārtējos. Tieši par Dvīņiem mēdz teikt, ka viņas izskatās satriecoši. Vīriešiem ļimst ceļi, kad šīs sievietes dāvā viņiem sirsnīgu smaidu. Cik viņai ir gadu – vīriešu acīs nespēlē ne mazāko lomu.

Jaunava

Foto: pexels

Kopš agrīna vecuma sieviete Jaunava ir pievērsusies veselīgam dzīvesveidam. Viņa velta ļoti daudz laika, lai “izpētītu” savu organismu. Viņas izmēģina absolūti visu, kas ļauj saglabāt ilgāk skaistumu un veselību. Viņas aizraujas ar jogu, iegādājas tonnām kosmētikas, ēd tikai vislabāko un veselīgāko pārtiku utt. Apkārtējie dažkārt visai skeptiski izturas pret šo “fanātismu”. Jāteic gan, ka skeptiķi krasi maina savu viedokli, kad sastop šo pašu Jaunavu jau vecumdienās. Tad viņiem atliek tikai apskaust viņu. Kad konkrētā vecuma periodā sievietēm ir problēmas ar lieko svaru, Jaunavas lielākoties izskatās satriecoši: slaidas kājas un viduklis, starojoša āda, jūs nekad nepateiksiet, cik gadu viņai ir patiesībā. Taču patiesais viņu noslēpums slēpjas pašdisciplīnā. Šīs sievietes ir kā staigājoša enciklopēdija, kas zina, ko jāēd, cik daudz stundu jāguļ, kādas skaistumkopšanas procedūras jāveic, lai saglabātu savu jaunību un sievišķību arī vēlīnā vecumā.

Svari

Publicitātes foto

Laikā, kad Jaunavas aizraujas ar jogu un ēd tikai vislabāko pārtiku, Svariem ir pavisam citas metodes. Viņas ir ļoti apmierinātas ar tādu 21.gadsimta iespēju kā plastiskā ķirurģija. Šīs sievietes dzīvo šodienai un bauda dzīvi, viņas uzskata – kāpēc sevi ierobežot, ja var izvēlēties daudz efektīvākus un ātrākus risinājumus? Tāpēc kādu laiku viņas var dzīvot visai vētrainu dzīvi – maz gulēt, lietot samērā daudz alkohola, smēķēt, bet tad, kad jūt, ka kaut kas nav tā, kā viņām gribētos, gluži vienkārši pierakstās uz vizīti pie kosmetologa un plastiskā ķirurga. Viņas ir pārliecinātas, ka skaistumu var nopirkt – konkrēta naudas summa un tu atkal esi skaista. Tāpēc nevajadzētu brīnīties par to, kā sievietēm Svariem tā izdodas izskatīties – lielākoties tā ir medicīna un ķirurģija. Un, ziniet, viņas par to ne tikai nekautrējas runāt, bet neizjūt ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus. Tātad, ja tu vēlies pakonsultēties par to, kādas injekcijas labāk izvēlēties, lai likvidētu grumbiņas, jautā to sievietēm Svariem, viņas to zinās pavisam noteikti.

Strēlnieks

Sievietes Strēlnieki ir tās, par kurām var droši sacīt – viņa ir kā vīns: jo vecāka, jo labāka. Interesanti, ka šīs sievietes jaunībā dažkārt nebūt nevar nosaukt par pievilcīgām. Jaunībā viņas šķiet “parastas” un pavisam noteikti neierindotos to sieviešu sarakstā, kuras kāds gribētu apbrīnot. Taču līdz ar gadiem viss mainās. Tas tāpēc, ka viņas iegūst dzīves pieredzi. Ieraksti sievietes Strēlnieki daudz ceļo – viņas patiesībā to dievina! Un jāteic, ka citu kultūru un zemju ietekme uz viņām atstāj satriecošu iespaidu! Šīs sievietes, pateicoties savai kaislībai ceļot, arī vēlīnos gados ir lieliskā fiziskā formā – viņām nav laika “sēdēt”, viņām ir jākāpj kalnos, jānirst un jāizstaigā kārtējā pilsēta, kurp viņa ir devusies brīvdienās.