Kokteilis
Dzīvo

4 zodiaka zīmju pārstāvji, kas patiesībā ir slēptie agresori0

Foto: Pexels

Šie cilvēki ikdienas komunikācijā var šķist ļoti jauki un mīļi, taču patiesībā dziļi sevī viņi gandrīz vienmēr cīnās ar lielākām vai mazākām dusmām.

Lūk, arī viņi:

Auns

Auni patiesībā neprot tikt galā paši ar savām emocijām. Viņi bieži uzsāk draudzīgas un pat intīmas attiecības ar cilvēkiem, kas ir vājāki par viņiem un tādējādi ir viegli kontrolējami vai, runāsim patiesāk, manipulējami. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjus ir ļoti viegli izvest no pacietības, turklāt attiecībās viņi uzskata, ka tās ir iespējamas vien tad, ja viņiem ir pilnīga kontrole pār partneri. Viņiem ir nelokāms raksturs, viņi neprot piekāpties un pieņemt kompromisus, tāpēc ar viņiem ieteicams ir nestrīdēties, lai izvairītos no konfliktiem.

Vērsis

Ekscentriskie Vērši vispirms dara, bet pēc tam domā. Viņi necieš iebildumus, par aizvainojumu nemaz nerunājot. Lai aizsargātu savu godu, viņi ir gatavi uz visu, tāpēc nevajadzētu viņiem šķērsot ceļu. Lai kā arī neveidotos situācija, Vērši vienmēr paliek pie sava viedokļa, pat, ja konflikts ir noticis ar tuvu cilvēku.

Skorpions

Saistītie raksti

Nav noslēpums, ka Skorpioniem ir ļoti smags un sarežģīts raksturs. Viņiem raksturīgi ir uzkrāt negatīvās emocijas un viņi ļoti ilgi var turēt sevī niknumu. Taču konflikta brīdī šie cilvēki izrāda lielu un nopietnu agresiju, jo mazām dusmām pirms tam bieži nav ļāvuši vaļu. Kļūt par Skorpiona ienaidnieku ir viena no sliktākajām lietām, kas ar tevi var notikt.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir ļaunatminīga zodiaka zīme. Ja kādreiz šim cilvēkam ir nodarīts pāri, tad viņa atmiņā tas paliks uz visu dzīvi. Viņš patiešām to nekad neaizmirsīs – vai nu tas ir noticis bērnudārzā, skolā vai vēlāk – atcerēsies vienmēr. Iespējams, turpinās pieklājīgi izturēties pret tevi, taču savus secinājumus jau sen būs izdarījis.

LA.lv