Ne katrs cilvēks ir dominants pēc sava rakstura, it īpaši, ja runa ir par intīmajām attiecībām. Tomēr ir arī tādi, kuriem tas “ir asinīs”. Viņiem vienmēr ir jākontrolē viss process. Viņi pievērš uzmanību šim jautājumam sākot no vissīkākās detaļas un pret seksu attiecas ļoti metodiski. Savukārt, ja viņi nespēj kontrolēt situāciju, viņi uzreiz apjūk. Viņi vēlas, lai vara gultā pieder viņiem. Tieši tāpēc šiem cilvēkiem piemēroti būs tādi partneri, kam, savukārt, patīk izdabāt un būt pakļautībā.

Lūk, 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kam patīk dominēt seksā:

1. Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji patīk konkurence. Grūtības viņus nebiedē, kā reiz otrādi – viņi kļūst vēl vairāk ieinteresēti. Šī viņu rakstura īpašība izpaužas arī intīmajās attiecībās. Viņi seksā var būt agresīvi un dažos brīžos izrādīt pat rupju uzvedību. Tāpat viņiem patīk sekss, kas prasa lielisku fizisko sagatavotību, tāpēc nebrīnieties, ja šīs zodiaka zīmes pārstāvis sāk piedāvāt, piemēram, dažādas dīvainas seksa pozas. Tāpat Auni nespēj būt klusi mīlēšanās laikā – tiesa kas tiesa, bet ar to neko nevar iesākt. Tas jāpieņem.

2. Lauva

Šie cilvēki ir dzimuši līderi. Viņiem ir augsti attīstīta komunikācija un organizēšanas spējas. Tāpat viņi prot efektīvi plānot savu laiku. Tieši tāpēc Lauvām ir ļoti raksturīgi gultā uzņemties dominanci un grožus ņemt savās rokās. Lauva ir ļoti pašpārliecināta zodiaka zīme un rada par sevi tāda cilvēka iespaidu, kas zina, ko dara un ko vēlas. Šīs zīmes pārstāvjiem piemīt bagātīga iztēle, tāpēc sekss ar viņiem nekad nav garlaicīgs. Tāpat viņi dod priekšroku tiesā valodā pateikt gan par savām vēlmēm, gan to, ko sagaida no partnera.

3. Jaunava

Jaunava ir tumšais zirdziņš. Neviens pat nenojauš to, ka šīs zīmes pārstāvis seksā varētu būt dominants. No malas Jaunava rada par sevi nosvērta un mierīga cilvēka iespaidu. Bet, ja nu tomēr tā sanācis, ka tavs mīļotais cilvēks ir dzimis tieši šajā zodiaka zīmē, tev būs lieliska iespēja pārliecināties par pretējo. Jaunavas ir ļoti dāsnas un vienmēr domā par sava partnera labsajūtu. Tāpat šīs zodiaka zīmes pārstāvis lieliski zina, kad, kur un kāpēc ir jāpieskaras tavam ķermenim, lai tev būtu ļoti, ļoti patīkami.

4. Skorpions

Protams, ka šajā sarakstā ir arī Skorpions. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti kaislīgi – viņi to pat izstaro. Viņiem seksā ir noteikti mērķi, kurus viņi cenšas sasniegt. Viņi ir gatavi pilnībā atdoties savam partneriem, lai šī nakts paliktu atmiņā jums abiem. Skorpioni līdzinās Jaunavām tajā jautājumā, ka vienmēr viņu prioritāte ir partnera labsajūta. Tāpat viņi ir gana spontāni un izdomas bagāti. Neesi pārsteigts, ja tavs partneris – Skorpions mīlēšanās laikā būs gatavs izmantot gan seksa rotaļlietas, gan amizantus kostīmus. Fantāzija šajā sfērā Skorpioniem nesnauž.