Kokteilis
Mīli

4 zodiaka zīmju pārstāvji, kas dzīves laikā tā arī neuzzina, kas ir īsta mīlestība0

Foto: pexels

Mīlestība ir kaut kas maģisks un netverams. Veidot attiecības ar mīļoto cilvēku nav viegli, bieži tās izjūk mūsu pašu ambīciju un domstarpību dēļ. Taču ir tādi cilvēki, kas tā arī neiemācās mīlēt, lai arī viņiem šķiet, ka cenšas. Viņi tā arī, galu galā, neiepazīst, kas ir mīlestība, jo to slāpē pašu egoisms vai citas prioritātes.

Mežāzis

Šie cilvēki vispār nesaprot, kamdēļ laiks ir jātērē tik daudz attiecībām. Viss taču ir tik vienkārši – satiki otro pusīti un dzīvo tālāk savu dzīvi. Mežāžu sirdis biežāk “trīc” par gluži citām lietām – karjeru, materiālajām vērtībām. Turklāt viņiem ir grūti izrādīt savas emocijas, tas no viņiem prasa emocionālu piepūli, kas viņiem nepatīk. Tāpēc viņi cenšas attiecībās arī kaut ko “plānot”, taču tas ne vienmēr apmierina partneri. Galvenā viņu problēma ir tā, ka attiecības un mīlestību viņi uztver kā kaut ko “obligātu”, cenšoties neļauties skaistām un īstām jūtām, kuras, starp citu, viņi bieži vien nemaz neiepazīst.

Ūdensvīrs

Šiem cilvēkiem mūždien kaut kas pietrūkst. Ūdensvīri vēlas tādas attiecības, kas nav reālas. Pat tad, kad viņiem attiecības ir, viņi meklē tajās tieši to, kas tajās pietrūkst, nevis, kas tajās ir. Mīļotajā cilvēkā viņi redz tikai trūkumus un tas attiecības dzen postā. Teiciens, ka mīlestība ir akla – nav par viņiem.

Skorpions

Saistītie raksti

Šie cilvēki meklē otro pusīti pēc konkrētiem kritērijiem. Visbiežāk viņi konkrēti zina, ko vēlas satikt – pat to, kā šim cilvēkam ir jārunā un jāizskatās. Bieži vien pretējo dzimumu viņi izmanto kā sava veida pašapliecināšanos. Bieži attiecībās ir pārāk skarbi, asi, neiecietīgi un pat cietsirdīgi. Var pārtraukt attiecības pat niecīga strīda dēļ.

Dvīņi

Dvīņi pārliecina paši sevi, ka izjūt īstas jūtas pret to vai citu cilvēku. Taču patiesībā viņi nemaz neprot mīlēt, patiesībā viņi kādam blakus ir tikai tāpēc, ka tobrīd tas ir ērti. Turklāt viņi ir bezgala nepastāvīgi – ne tikai praktiski, bet arī emocionāli. Pirmdien viņi var solīties mūžīgā mīlestībā, bet piektdien savākt savas mantiņas un doties dzīvot kopā ar kādu citu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: no kādām dzīves pārmaiņām tu visvairāk baidies?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Megana Mārkla atvaļinājuma laikā Kanādā strādājusi par brīvprātīgo virtuvē bezpajumtnieku patversmē
20 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Pēc ilgstošas slimības mirusi “Roxette” soliste Marī Frēdrihsone
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība nolemj veidot jaunu kompāniju, lai pārņemtu Rīgas un Ventspils ostas
13 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Lemberga ēras beigas: kāpēc tieši šobrīd? 4
5 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Lembergs nokautā
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Jaunais gads nesīs izmaiņas autovadītājiem – būtisku degvielas cenas kāpumu
49 minūtes
LE
LETA
Latvijā
VARAM vērtēs, vai ASV noteiktās sankcijas var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu
1 stunda