Gandrīz nekas šajā pasaulē nevar kļūt par iemeslu tam, lai “izkausētu” šo četru zodiaka zīmju pārstāvju sirdis. Viņi nepieņem kompromisus, nav empātiski un neprot just līdzi. Ja vien viņi jebkurā situācijā neredzēs, kā gūt no tās labumu sev, viņi, visdrīzāk, no jums novērsīsies, neatkarīgi no tā, vai palīdzību lūdzāt vienreiz vai daudzas reizes. Taču tas nepadara viņus par sliktiem cilvēkiem, gluži vienkārši – tāda ir viņu dzīves mēraukla.

Un tā – kuri ir šie “bezjūtīgie” indivīdi?

1. Vērsis

Viņiem nav raksturīgi samierināties ar kompromisiem. Vairumā gadījumu viņi ir ļoti principiāli, pat ja tas var maksāt ļoti dārgi. Viņi nekad nepiedod tiem, kas viņiem reiz nodarījuši pāri un šos notikumus atcerās visu mūžu. Esiet droši, Vērsis centīsies arī atriebties, kā tikko viņam radīsies tāda iespēja. Kā uzskata paši Vērši, ikvienam cilvēkam ir jāatbild par savu rīcību un jāprot risināt savas problēmas, tāpēc sauciens pēc palīdzības viņu ausis nesasniegs. Vērsi interesē tikai viņa paša problēmas un patiesībā viņi ir ļoti egocentriski.

2. Svari

Katru reizi, kad cilvēki dodas pie Svariem lūgt pēc palīdzības, viņi “pārslēdzas” 100% ignorēšanas režīmā. Svari ir imūni pret citu lūgumiem palīdzēt. Ticiet, viņi nemainīs savu viedokli pat tad, kad jūs to atkārtosiet vairākas reizes. Šis nav īstais adresāts, kur meklēt palīdzību un līdzcietību. Vislielākais Svaru sapnis ir, lai visi viņu liktu mierā. Svari bieži arī šo uzskatu pauž, ka palīdzēt slīcējam var tikai tāds pats slīcējs… Viņi nevēlas redzēt to, ka šajā pasaulē kādam var klāties grūtāk kā viņiem pašiem. Grūtos dzīves periodos Svari rūpējas paši par sevi un nekad nelūdz pēc palīdzības.

Skorpions

Pat, ja Skorpions uzklausīs jūsu lūgumus, esiet droši, tālāk tāpat nekas nenotiks. Vai nu viņš jums pieklājīgi atteiks vai gluži vienkārši ignorēs. Jebkurā gadījumā, šis jautājums tāpat “izkūpēs” gaisā. Un vēl, Skorpioni nepiedod pat vismazākos nodarījumus. Gadījās apvainot Skorpionu? Gatavojieties karam! Izklausās pārspīlēti? Taču tieši to jebkurš Skorpions arī dara.

Mežāzis

Palīdzību no viņiem nesagaidīt. Viss, ko jūs sagaidīsiet ir frāze: “Jā… Nu kam negadās…”. Vairumā gadījumu Mežāži dzīvo vienaldzības režīmā un citu cilvēku problēmas viņus nesatrauc ne mazākajā mērā. Viņi uzskata, ka pieaugušiem cilvēkiem ir jābūt atbildīgiem par saviem vārdiem, lēmumiem un rīcību. Un problēmas ir jārisina tam, kas tās ir radījis.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem