Daudzi no mums ir dzirdējuši jēdzienu “enerģētiskais vampīrs” – tie ir cilvēki, kas barojas ar citu cilvēku enerģiju un emocijām. Vairums viņu to dara pat neapzināti, taču ir arī tādi cilvēki, kas to var darīt apzināti.

Kurām zodiaka zīmēm piemīt šīs spējas?

Skorpions

Skorpioni, atšķirībā no daudzām citām zodiaka zīmēm barojas ne tikai no pozitīvajām, bet arī negatīvajām emocijām. Harmonija un saticība ģimenes dzīvē, tas viss ir lieliski, taču Skorpioniem dažkārt vajag ko vairāk – asumu. Tāpēc viņi bieži vien paši ir tie, kas izraisa strīdus, skandālus un intrigas, lai pabarotu sevi ar šīm emocijām.

Zivis

Šī zodiaka zīme var būt gan enerģētiskais vampīrs, gan donors citiem. Tiesa, tikai tādā gadījumā, ja konkrētais cilvēks viņam ļoti, ļoti patiks. Zivis lielākoties barojas no sev tuvu cilvēku emocijām, taču atšķirībā no Skorpiona, tie nav skandāli vai strīdi (kas, protams, ir labi), bet tas ir žēlums pret sevi. Īdēt un sūdzēties viņi var tik ilgi, kamēr neiegūs pietiekoši daudz uzmanības un mierinājuma vārdu, atstājot konkrēto cilvēku pilnīgi bez spēkiem.

Auns

Kad Auni barojas no kāda cita cilvēka enerģētikas, viņi to dara visšausmīgākajā veidā, turklāt viņi to dara ne tikai ar sev tuvajiem cilvēkiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji var eksplodēt kāda sīkuma dēļ, var būt rupji, neiecietīgi, var pazemot, piemēram, apkalpojošo personālu, dažādus “pa ceļam” satiktus cilvēkus un pat kolēģus. Šādā veidā izlādējoties, Auns uzpilda savus enerģijas resursus un dodas tālāk, absolūti aizmirstot par to, kā un kādā veidā ir nodarījis pāri citiem cilvēkiem.

Vēzis

Par Vēža donoriem visbiežāk kļūst viņu draugi, ģimenes locekļi un mīļotais cilvēks, taču retos gadījumos tie var būt arī kolēģi. Vēžu uzvedība ir līdzīga Zivīm: viņi īd un žēlojas, taču var arī būt aizkaitināti un nemitīgi būt neapmierināti ar kādiem nenozīmīgiem sīkumiem. Turklāt no sev tuvajiem cilvēkiem viņi nemitīgi pieprasa uzmanības un mīlestības apliecinājumus, turklāt, ja tas nenotiek, viņi apgalvo, ka viņus neviens nemīl un neciena.

 

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.