Vecumdienās daudzi no mums mainīsies, citi kļūs mierīgāki, bet citi – gluži pretēji, tā vien šķiet, ka visu mūžu būs apspieduši kaut kādas slēptās dusmas un kritiku, lai pensijas vecumā tam visam ļautu vaļu. Astrologi ir sastādījuši sarakstu – viņuprāt, lieliskais piecinieks, kas vecumdienās būs pilnīgi neciešams.

1. vieta – Auns

Auni visiem un skaļi ziņo, ka no vecuma nebaidās un novecot vispār nemaz netaisās, uz darbu viņi ies tik ilgi, kamēr viņus no turienes izdzīs. Pavadīt viņus uz pensiju ir ārkārtīgi grūti, jo taču tikai Auni zina, kā vajag strādāt, kā vajag censties, turklāt jo vecāks paliek Auns, jo vairāk pārliecības viņš gūst par to, ka ir neaizstājams. Mājās nosēdējies Auns mājiniekus padarīs trakus, jo tikai viņš zinās, kā ir jāēd, kā jāaudzina bērni, kā jāģērbjas un kā jāgatavo zupa, protams, kurp jābrauc atpūsties brīvdienās. Tāpēc ja jums ir jāsadzīvo kopā ar Aunu, kad viņš ir beidzot aizsūtīts pensijā, astrologiem ir tikai viens ieteikums – apbruņojieties ar pacietību.

2. vieta – Svari

Svari nobriedušā vecumā ar milzīgu apzinību pēkšņi sāk rūpēties par savu izskatu. Viņiem ne tikai gribas izskatīties labi, bet viņi sapņo par to, ka grib būt jauni! Tāpēc viņi nežēlo ne naudu, ne spēkus, ne laiku, lai dotos pie kosmetologiem, plastikas ķirurgiem un nebaidās eksperimentēt ar savu uzskatu. Tikai šīs zīmes pārstāvji var ar totālu pārliecību 50 gadu vecumā atbildēt, ka viņiem ir 30. Un, ticiet, tas patiešām kaitina.

3. vieta – Ūdensvīrs

Ūdensvīrs jaunībā ir pārliecināts, ka eksistē tikai divi viedokļi – viņa un nepareizais. Nu tad ko tur daudz stāstīt par to, kāds ir Ūdensvīrs, kad ir devies pensijā…. Tieši starp Ūdensvīriem visbiežāk ir sastopami apnicīgi “pamācītāji”, kas vienmēr visu labāk zina par citiem.

4. vieta – Dvīņi

Dvīņiem šodien viss ir apnicis un viņi grib pensijā, lai sālītu gurķus un nodarboties ar rožu audzēšanu, bet rīt viņi ir gatavi būvēt no jauna karjeru un parādīt visiem, kā ir jāvada veiksmīgs bizness. Patiesībā aizsūtīt Dvīņus pelnītā atpūtā ir praktiski neiespējami.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem