Kokteilis
Mīli

4 zodiaka zīmes, kas tevi atbalstīs grūtos dzīves brīžos0

Foto: Pexels

Vai tev ir tāds tuvs draugs, kurš tevi atbalstīs grūtos dzīves periodos un palīdzēs atrisināt dažādas situācijas, kad pašam tev tas nav pa spēkam? Tev ir ļoti paveicies! Ne katram ir tāds draugs vai tuvs cilvēks.

Savukārt astrologi ir nosaukuši 4 zodiaka zīmes, kam piemīt šīs īpašības – spēja uzklausīt un sniegt atbalstu citiem.

Skorpions

Esat pārsteigti ieraugot Skorpionu šajā sarakstā? Patiesībā šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir pārliecināti, ka cilvēks ir radīts tam, lai priecātos, ne ciestu savā dzīvē. Turklāt viņam ļoti patīk izzināt cilvēkus. Tāpēc padomus viņš dod ļoti tiešus. Esi noguris no darba vai piekasīga priekšnieka? Maini darbu! Esi noguris no attiecībām un tās tevi nepadara vairs laimīgu? Šķiries! Skorpionam viss ir vienkārši un ātri. Ja tu neesi gatavs kardinālām pārmaiņām savā dzīvē tieši pēc sarunas ar Skorpionu, tad nelūdz viņam padomu – viņš neļaus tev tikai paraudāt viņam uz pleca, bet dos skaidrus padomus un gaidīs, ka tu tos realizē.

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir īsti attiecību guru. Šie cilvēki spēj tik ļoti “sakārtot pa plauktiņiem” un izsvērt visus “par un pret” kā neviens cits! Ja tev ir draugs Jaunava, bet tev ir sajūta, ka esi iestrēdzis kādās attiecību problēmās – noteikti lūdz drauga palīdzību! Vēsais, racionālais Jaunavas saprāts spēj problēmu būtību uztvert skaidri un tāpēc arī šiem cilvēkiem piemīt apskaužama prasme risināt pat ļoti sarežģītas situācijas. Laimīgi ir tie, kam ir draugs Jaunava!

Vēzis

Vēzim kopš bērnības piemīt ļoti attīstīta intuīcija. Šie cilvēki dzīvo saskaņā ar savu iekšējo sajūtu un bieži vien paredz dažādus notikumus pirms tie ir notikuši. Pateicoties savai apbrīnojamajai intuīcijai Vēzis dažādas situācijas redz pilnīgi “cauri” un lieliski sajūt to pavadošās emocijas. Dažkārt Vēzis savos spriedumos var būt ļoti skarbs, taču jāatceras, ka viņš būs tajos patiess. Labāk rūgta patiesība nekā saldi meli -šis teiciens ir par Vēzi.

Dvīņi

Dvīņi lieliski prot iejusties kā “upura”, tā “pāridarītāja” lomā un izteikt savu “tiesas spriedumu”: vainīgs vai nevainīgs. Šie cilvēki prot uzklausīt un dot padomu, taču tas patiešām ir tikai padoms – ne vienmēr tā, kā viņi iesaka rīkoties, viņi paši arī darītu. Jāteic, ka Dvīņi paši šādās situācijās iekļūst reti, tāpēc viņiem dažkārt šķiet, ka risināt šādas problēmas ir viegli. Kā viņiem pašiem izdodas izvairīties no dažādām nepatikšanām? Neizdodas! Taču viņiem piemīt divas personības, kas pielāgojas konkrētajai situācijai. Ne visiem tas ir dots.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
56 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
7 stundas