Kokteilis
Dzīvo

4 zodiaka zīmes, kas prot izbaudīt vientulību0

Foto: Pexels

Dažkārt cilvēkiem šķiet, ka vientulība ir briesmīgais, kas ar viņiem var notikt. Taču, vai tā patiešām ir?

Ir daži cilvēki, kam brīži vientulībā ir tikpat nepieciešami kā gaiss plaušām, lai elpotu. Parasti šie cilvēki ir gana pašpietiekami un enerģētiski spēcīgi.

4. vieta – Strēlnieks

Dažkārt viņiem ir bērnišķīgas bailes – ja nu es pamodīšos un uz planētas nebūs ne manu draugu, ne vecāku, ne citu man mīļu cilvēku? Taču tā kā uz planētas tomēr vēl ir citi cilvēki, viņš par šādiem niekiem ierasti nepārdzīvo . Tomēr ir kāda lieta, kāpēc viņš tomēr nevēlas būs vientuļš “līdz galam” un tās ir rūpes. Strēlnieks pats ir kā liels bērns – viņš grib visu vienlaicīgi – izklaidēties un dzīvot siltās mājās, kurās ir silts ēdiens un mīļš dīvāns. Tāpēc viņam ir vajadzīgs kāds, kas viņu ar to var nodrošināt.

3. vieta – Auns

Ar Auniem ir interesanti – viņi patiesībā ir ļoti sabiedriski cilvēki, un tieši fiziska vientulība (vai, piemēram, seksa partnera neesamība) viņus spēj iedzīt patiesā izmisumā. Taču emocionāli viņi varētu dzīvot vieni kaut visu savu dzīvi, kaut 100 gadus – viņi ir tik pašpietiekami, ka blakus viņiem nevienu nevajag.

2.vieta – Mežāzis

Mežāža devīze ir – “Labāk esi viens pats, nekā kopā ar “vienalga, ko””. Un tieši ar šādu devīzi viņi dzīvo visu savu dzīvi. Ja viņiem izdosies satikt cilvēku, ko viņi cienīs un mīlēs, vientulība nebūs viņu dienaskārtības jautājumā. Bet, ja šādu cilvēku viņi vēl nav satikuši, viņi daudz labprātāk dzīvos vieni paši, nekā kopā ar kādu…

1. vieta – Jaunava

Jaunavas vientulību ne tikai labi pacieš, bet pat priecājas par to. Tas tāpēc, ka Jaunavas jau kopš dzimšanas ir ar ļoti augstu intelektu un tikpat augstām prasībām. Tā kā vairums cilvēku šīs “prasības” attaisnot nespēj, Jaunavas vislabāk jūtās vienatnē ar sevi. Nē, nu, protams, ja blakus ir otra Jaunava, viņi par to nesūdzas.

LA.lv