Kokteilis
Mīli

4 zodiaka zīmes, kas pārāk ātri pieķeras citiem cilvēkiem0

Foto: Unsplash

Būt brīvam – tas ir labākais, ko cilvēks var piedzīvot. Taču dažkārt gadās, ka jūs skumstat pēc sev tuvajiem cilvēkiem. Un to izjust jums liek skumjas, atmiņas un emocijas.

Lūk, 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri pārāk ātri pieķeras citiem cilvēkiem…

Dvīņi

Dvīņi pārāk bieži dzenas pēc sava iedomātā ideāla. Viņiem ļoti bieži attiecību sākumā šķiet, ka šis cilvēks ir pats ideāls un ka viņus kopā gaida ideālas attiecības – “un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi”. Taču tad, kad nākas vilties, Dvīņi to smagi pārdzīvo, lai arī neizrāda.

Vēzis

Vēzis iemīlas un pieķeras ļoti ātri, jo viņam tas ir vienkārši: ja kāds pret viņu izrāda mīļumu un maigumu, tad Vēzim šķiet, ka viņam jāatbild ar to pašu – mīlestību. Vēzis jebkuras jaunas attiecības izdzīvo ar uguntiņu sirdī un lielu pieķeršanos. Ja šīs attiecības izjūk, šī uguns gruzd vēl ilgi, bet bieži vien jau aiz dusmām.

Ūdensvīrs

Viņš bieži meklē apkārtējo uzmanības apliecinājumus. Viņam ir jābūt uzmanības centrā, neatkarīgi no tā, cik lielā kompānijā viņš atrodas. Ja kāds Ūdensvīram palīdz pūlī izcelties, Ūdensvīrs pret šo cilvēku izjūt maigumu un pieķeršanos. Neatkarīgi no tā, kādu iemeslu dēļ otrs cilvēks viņam ir palīdzējis.

Zivis

Komforts – galvenais jautājums, kas nodarbina Zivis, kad viņš vai viņa nolemj uzsākt attiecības. Un ja komforta līmenis ir pietiekoši augsts, tad atpakaļceļa vairs nav. Zivis nebiedē ne problēmas, ne šķēršļi attiecībās, jo viņas tic īstai mīlestībai visa mūža garumā. Ar nosacījumu, ja tas ir “komfortabli”. Brīžos, kad komforta līmenis mainās un vairs un galu galā attiecības izjūk, Zivis par to īpaši nepārdzīvo, jo zina – nākošais “komforts” ir kaut kur tepat. Iemīlēties taču ir tik viegli!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv