Vai tu proti izvēlēties draugus? Intuīcija ir brīnišķīga dabas dota dāvana. Tā palīdz cilvēkiem dažādās dzīves sfērās, it īpaši tajās, kas ir saistīta ar citiem cilvēkiem. Cilvēks, kam piemīt laba intuīcija nekad nekļūdīsies īstu draugu izvēlē.

Noskaidrosim, kurām zodiaka zīmēm šī spēja analizēt un uzticēties savai sirdsbalsij ir dabas dots talants:

Dvīņi

Dvīņi dievina komunikāciju: diennakti ne ar vienu netikties un nesarunāties – tas nav viņu spēkos. Varētu šķist, ka tāda tieksme pēc sabiedriskās dzīves var izspēlēt ļaunu joku, taču nē: pirmajā iespaidā tik “ārišķīgie” Dvīņi, patiesībā glabā daudz noslēpumu. Viens no tiem – satriecoša intuīcija, kurai pateicoties viņi viegli nosaka, kam var uzticēties, bet kuru labāk turēt “drošā” attālumā.

Vēzis

Vēzis ļoti sargā tos, kas viņam ir dārgi, ieskaitot tos cilvēkus, kurus viņš ir izvēlējies par saviem draugiem. Savukārt, ja jūs redzat, ka Vēzis ļoti rezervēti izturas pret kādu paziņu vai nesen iepazītu cilvēku, ticiet – šīm bažām ir pamats. Vēloties pasargāt sevi un sev tuvos cilvēkus no ļaunprātībām, meliem un intrigām, Vēzis demonstrē apskaužamu intuīciju!

Jaunava

Jaunavai patīk analizēt visu, un lai gan varētu šķist, ka Jaunavas nav pārāk sabiedriskas personības, tā tas gluži nav. Šai zodiaka zīmei piemīt neticama spēja koncentrēties un uzturēt savas maņas visaugstākajā līmenī: patiešām, cilvēkos Jaunavas orientējas izcili. Nemaz nešaubieties!

Mežāzis

No Mežāža izdotos lielisks tiesnesis: nosliece analizēt un dabas dota spēja domāt padara šo zodiaka zīmi par izcilu cīnītāju par taisnību. Šo cilvēku tuvumā nekad nebūs neiederīgu cilvēku – tikai tie, kas būs gatavi ar viņu doties caur uguni un ūdeni.