Kuram gan no mums nepatīk, ja mūs apbrīno? Kuram nepatīk būt populārākajam zēnam vai meitenei klasē? Vēlāk darbā? Vai draugu kompānijā? Taču ir daži cilvēki, kas šo popularitāti uztver pārlieku slimīgi un to sauc par “zvaigžņu slimību”.

Astrologi nosaukuši četras zodiaka zīmes, kas “zvaigžņu slimībai” ir pakļautas visvairāk.

Auns

Auns vienmēr grib būt pirmais. Vienmēr grib būt uzvarētājs. Dzīvē tas viņam palīdz sasniegt daudzus jo daudzus mērķus, taču, ja viņš kļūst pārāk pamanāms arī citu acīs, viņš sāk uzskatīt, ka nekā labāka par viņu nav. Aunam ir gana liels egoisms, ko dzīves laikā viņam būtu jāmācās apslāpēt. Auni ar zvaigžņu slimību slimo salīdzinoši bieži un tas turpinās tik ilgi, kamēr kāds viņiem to neaizrāda. Tad, iespējams, viņi aizdomājas, bet tomēr tā nav garantija. Tikpat labi Auns arī sirmā vecumā var sirgt ar šo “slimību”.

Dvīņi

Šī duālā zīme arī ir pakļauta šai “saslimšanai”. Dvīņi reizēm ir kā pāvi – viņi staigā augsti izslietu asti un tīksminās paši par sevi. Un, ja vēl kāds viņus pamana! Ai, ai, ai…. Tad Dvīņiem ir pavisam grūti apstāties un norimties. Dvīņi pēc būtības nemaz nav ļoti pašpārliecināti cilvēki – viņos mājo daudz šaubu un jautājumu, taču zvaigžņu kaite viņus mēdz piemeklēt gana bieži.

Lauva

Lauva ir džungļu karalis un tieši tā viņš arī jūtās. Kāpēc būt neredzamam, ja var būt slavens? Ar šādu saukli šie cilvēki iet cauri visai savai dzīvei. Lauvas izdarības reizēm ir pat amizantas – tikai, lai viņi būtu pamanīti! Kompānijā viņi ir skaļi, mēdz lielīties, citkārt izcelties ar dažādām lietām – automašīnām, apģērbiem, dizaina lietām. Mērķis tam ir viens – tikt pamanītam. Ja pavisam godīgi, Lauvu no šīs “slimības” nevar izārstēt.

Strēlnieks

Viņiem patīk būt visur un ar visiem. Viņiem riebjas rutīna. Viņi vēlas būt pamanīti un novērtēti. Viņi dara trakulīgas lietas reizēm ne tāpēc, ka tā “vajag”, bet tāpēc, lai izceltos barā. Un, ziniet, tas viņiem izdodas. Cilvēks, kurš sociālajā tīklā var iepostot, ka vakarā izdomājis doties uz Indiju ar vienu vienīgu mugursomu un pasi kabatā? Iespējams, pat vēl bez naudas? Protams, ka tas ir Strēlnieks – turklāt viņš par to noteikti paziņos citiem. Nedod Dievs, ja tas paliks nepamanīts…