Jūs vēlaties satikt uzticamu un godīgu partneri, uz kuru vienmēr varat paļauties?  Jums jālūkojas peč iespējas iepazīties ar kādu no šīm 4 zodiaka zīmēm, jo būt neuzticīgi un krāpt viņi spēj tikai ārkārtējos gadījumos. Līdz tam viņi par jums rūpēsies un mīlēs “līdz nāve mūs šķirs”.

Vērsis

Vērsis pēc dabas ir uzticīgs. Viņš ir ārkārtīgi praktisks, tāpēc jau krāpšanas iecere kā tāda viņam šķiet “nepraktiska”, jo nekad nevar zināt, ar ko tas viss beigsies! Patiesībā Vērsi drosmīgi varētu saukt par visuzticamāko zodiaka zīmi no visām, jo uz viņu vienmēr var paļauties. Bez tam, viņš, visdrīzāk, ir arī sliktākais melis uz pasaules, tāpēc nav iespēju, ka par viņa intrigu jūs neuzzināsiet, pat ja kādreiz viņam kāja tomēr paslīdēs.

Jaunava

Jaunavai ir daudz lielāka sirds, nekā jums no malas varētu šķist. Šie cilvēki ir ārkārtīgi labestīgi un neticami praktiski. Jaunava uzskata, ka intriga ārpusē prasa pārāk daudz laika un līdzekļu, bet kāpēc to tērēt, ja var savu laiku izmantot daudz praktiskāk? Turklāt Jaunavai nepatīk noslēpumi. Jaunava ir analītiķis – šie cilvēki ar savu partneri vienmēr runās par to, ko jūt, ko pārdzīvo un kas viņiem nepatīk attiecībās. Tāpēc, ja jūsu attiecības nonāks strupceļā, Jaunava drīzāk no jums izšķirsies, nekā klusītēm krāps ar citu.

Svari

Svari neieredz netaisnību attiecībā pret citiem cilvēkiem, tāpēc krāpšana jau pašos pamatos viņiem nav pieņemama. Šie cilvēki ir maigi un prot rūpēties par savu patneri, bieži vien vairāk nekā paši par sevi. Neuzticība ir pēdējais, par ko domā Svari, jo viņi ir par godīgām attiecībām.

Zivis

Zivis ir nebeidzami romantiķi. Viņas ir godīgas, un izdarīs visu, lai partneris būtu laimīgs. Kāpēc riskēt ar savām attiecībām, pie kurām ir tik daudz “strādāts” un ieguldīts vienas nakts sakara dēļ ar nepazīstamu cilvēku? Nē, paldies. Zivis lieliska zina – tas nav to vērts.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem