Dot un saņemt mīlestību nav viegli, taču ir dažas zodiaka zīmes, kurām, šķiet, zvaigznes jau šūpulī ir ielikušas šo spēju. Tajā laikā, kamēr daži cilvēki izbauda randiņus, staigā rokās sadevušies un nemitīgi izrāda maigumu viens pret otru, citi – izturas salīdzinoši atturīgi. Viss ir atkarīgs no jūsu rakstura, partnera rakstura, kā arī – no jūsu dzimšanas datuma. Lūk, kuras zodiaka zīmes nekautrējas izrādīt savu maigumu un mīlestību.

1. Vērsis

Vērsis ir viena no jūtīgākajām zodiaka zīmēm. Viņš mīl dot un saņemt mīlestību pretī. Vērsim ir svarīgi just kontaktu ar savu partneri itin visā – viņam ir svarīgi vārdi, skatiens, pieskārieni, skūpsti.
Viņa jutekliskais raksturs darbojas kā magnēts. Vērši ir ļoti seksuāli un cenšas savu partneri itin visā arī apmierināt. Viņi “izpētīs” jūsu ķermeni maigi un nesteidzīgi. Bet pēc mīlēšanās samīļos jūs un nelaidīs vaļā.

2. Lauva

Lauvas ir ļoti maigas, sirsnīgas un mīl izrādīt savas jūtas – turot partneri pie rokas, apķeroties vai piespiežoties, katru reizi, kad vien tas ir iespējams.
Taču derētu atcerēties, ka Lauvas arī mīl saņemt mīlestību. Lauvai patīk, ja mīlestību pret viņu izrāda “uzkrītoši”. Tāpēc, ja jūs satiekaties ar Lauvu – neaizmirstiet savam partnerim veltīt pietiekoši daudz uzmanības. Lauva to novērtēs.

3. Svari

Svari ir maigi attiecībās. Viņiem patīk romantika un maigums. Viņi var rakstīt mīlestības vēstulītes, veltīt jums dziesmas, dzeju, dāvināt dāvanas, ziedus un savu uzmanību.
Viņi ir patiešām lieliski partneri – viņi ļauj savām otrajām pusītēm būt pašiem sev un cienu viņu individualitāti. Bet ziniet, Svari ir ļoti sociāli ļaudis, tāpēc viņi nevarēs visu laiku būt jums līdzās. Viņiem ir daudz draugu un paziņu, un viņiem patīk dažādi pasākumi un ballītes, uz kurām viņus aicina bez mitas.

4. Zivis

Zivīs ir daudz līdzcietības. Tā ir visdominējošākā īpašība šajā zīmē dzimušajiem. Tā ir visjūtīgākā zodiaka zīme, kas saprot visus un katru. Prot pielāgoties un ieklausīties.
Taču Zivis, tāpat kā Lauvas, mīlestību sagaida arī pretī. Bet tas nozīmē, ka viņi ir ar mieru būt tikai līdzvērtīgās attiecībās. Ja jūs rūpēsieties par Zivīm, izrādīsiet cieņu un mīlestību, tad tieši to pašu saņemsiet pretī.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem