Kokteilis
Dzīvo

4 zodiaka zīmes, kas ir gluži vai apsēstas ar savu ārējo izskatu0

Foto: Pexels

Dažu zodiaka zīmju pārstāvji, var sacīt, ir gluži vai apsēsti ar savu izskatu. Viņi vēlas sekot līdzi katra modes tendencei, tērēt daudz naudas apģērbam, apaviem un aksesuāriem, un radīt apkārtējos “paliekošu” iespaidu. Nav teikts, ka šiem cilvēkiem noteikti ir jābūt “narcisiem”, taču viņu vizuālais tēls viņu dzīvē spēlē milzīgu lomu. Viņi zina, ka apkārtējie par grāmatu spriež pēc tās vāka, tāpēc cenšas izskatīties maksimāli labi vienmēr un dažādos apstākļos.

Pazīsti kādu tādu? Bet varbūt pats esi starp viņiem?

1. Vērsis

Vērši vēlas izskatīties ideāli, lai tāpat arī varētu justies. Pat, ja viņu dzīvē ir iestājies stresa un grūtību periods, viņš tik un tā atradīs laiku, lai parūpētos par savu izskatu. It kā nepietiktu ar to, ka tad, kad Vērsis ir mājās, viņš vienalga valkās vislabāko apģērbu, kāds vien būs pieejams kategorijā “mājas apģērbs”, lai arī viņš labi zina, ka mājās neviena nav un ciemos neviens nenāks. Vērsis nekad neatzīs, bet viņam patīk būt pamanāmam. Vērsis ciena to, ka cilvēkos izraisa simpātijas un pat apbrīnu. Kad runa ir par ārējo izskatu, viņš naudu netaupa.

2. Lauva

Lauvai ļoti patīk būt uzmanības centrā un kļūt par cilvēku, kas uz apkārtējiem atstāj paliekošu iespaidu. Lauvas patiešām ir apsēstas ar savu izskatu, jo zina, ka cilvēki vienmēr pirmām kārtām vērtē ārējo izskatu pirms esi paspējis pajautāt: kā tevi sauc. Izskatīties labi pēc šo cilvēku domām nozīmē – izrādīt savu individualitāti. Lauvas ņem vērā pilnīgi visu: frizūru, meikapu, apģērbu, apavus, manikīru, aksesuārus. Starp citu, Lauvas pucējas ne vien dēļ tā, lai piesaistītu apkārtējo uzmanību, bet arī pašas sev – šie cilvēki dievina spoguļoties un apbrīnot paši sevi.

3. Jaunava

Jaunavas vēlas labi izskatīties, lai radītu labu iespaidu apkārtējos. Viņas lieliski zina, ka cilvēki vērtē ārējo izskatu, tāpēc ir tam vienmēr gatavas. Jaunavas ļoti atbildīgi izturas pret garderobes jautājumiem – šie cilvēki ļoti reti iepērkas spontāni, lielākoties viņiem viss jau ir “saplānots”, kādu vizuālo tēlu viņi vēlas radīt un kas šim mērķim ir jāiegādājas. Aizmirsts netiks nekas – pat sīkākais aksesuārs. Dodoties uz kādu tikšanos, viens no svarīgākajiem jautājumiem būs par to “ko vilkt” un “kā izskatīties”.

4. Svari

Svari sociālos tīklus, visdrīzāk, lieto nevis tādēļ, lai tur sazinātos ar draugiem un paziņām, bet lai sekotu modes tendencēm un veikalu jaunumiem. Svari ir ļoti stilīgi un dara visu, lai šo “titulu” saglabātu. Pat, ja šis cilvēks būs tikko kā izšķīries no mīļotā cilvēka, viņš vienalga izskatīsies ideāli – visdrīzāk sāpes “remdēs” frizētavā, skaistumkopšanas salonā vai veikalā. Bet, ja Svariem gadīsies nolauzt nagu, uzplēst zeķbikses vai noraut pogu, tā patiešām būs vesela traģēdija un viņi ilgi nespēj šo drausmīgo kaunu aizmirst…

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv